Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.22%
Loodud: 21/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Ping Pong Star ülevaade

Microgaming ja ZeroFox Entertainment mängustuudiote koostöös on valminud eksklusiivne Ping Pong Star nimeline mänguautomaat. Näeb see välja üsna sarnane Big Time Gaming mängulooja poolt tuntuks tehtud Megaways tehnoloogiat kasutavatele mängudele ning peategelasteks on pinksi mängivad pärdikud.

Mänguväljal on kuus rullikut, mille arv võib ka muutuda kasvatades võiduliinide arvu kuni 117 649 peale. Nagu juba öeldud, on sloti struktuur ja ülesehitus äärmiselt sarnane Big Time Gaming mängudele, mistõttu leiad ka siit nii “kosena langevad sümbolid” kui ka boonusvooru tasuta keerutuste ja võidukordajatega. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 20 euroni spinni kohta ning maksimaalselt tehtud panuse tagasi võita ka kuni 10 000- kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui sa oled varem proovinud mistahes Big Time Gaming slotte, siis Ping Pong Star mõjub vägagi tuttavlikult. Peale iga võitu plahvatavad selles osalenud sümbolid ning asendatakse uute ikoonidega. See jätkub seni kuni enam uusi võiduliine ei teki.

ping pong star slot screen

Lauatennist mängivad ahvid on päris äge valik, sest pakub midagi uut samal ajal kui graafika on tõesti viimase peal. Võiduliine saad kombineerida kaardimängust tuttavate ikoonide ja temaatiliste ahvide sümbolite abil.


– BOONUSED

Hoia silm peal erilistel scatter boonussümbolitel, mille peal on “STAR” tekst. Olenevalt scatterite arvust võid pääseda boonusvooru ka kuni 12 tasuta spinniga. Iga uus scatter lisab tasuta mänguvoore veel juurde. Nüüd saad iga võidu järel uuele spinnile võidukordaja, mis tähendab ka suuremaid rahavõite.


– KOKKUVÕTE

“Ping Pong Star” on suurepärane alternatiiv mitmele Megaways-stiilis tehtud mängule. See sarnaneb paljuski populaarsele “Bonanza” slotile ja hea õnne korral võid võita ka kuni 200 000€ ühe spinniga! Kuna tegemist on volatiilse mänguga ei tasu oodata liiga sagedasi võite, kuid kui jõuad oma hetke ära oodata, on see seda kuhjaga väärt!

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem