RabCat Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: RabCat + Microgaming
RTP: 96.30%
Loodud: 19/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €50
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida RabCat slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

North Storm ülevaade

north storm slot rabcat

Rabcat ja Microgamingu nimelise mängulooja slotikas North Storm viib su vaimustavale reisile mööda arktilisi lumeväljasid. Mänguväli pakub viite rullikut 25 võiduliiniga ja olulisemad lisad on langevad sümbolid järjestikkuste võitudega ning kasvav võidukordaja. Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 50 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 338,724 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

North Storm mängul teevad tormi vihased viikingid, kes teistele sõnaõigust ei kipu jätma. Rullikud asetuvad lumiste mäetippude taustal ja märkad ka suurusugusena kujutatud Norra jumala monumenti.

north storm slot screen

Sümbolid on kiviblokkide sees ja langevad positsioonidele. Lisaks kaardimängust tuttavatele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele näed ka tulusamaid Norra mütoloogia ainetel kujundatud embleeme. Embleemidest väärtuslikem maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 2, 10 ja 100 kordselt kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5. Hundi pildiga wild asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone peale tasuta spinnide ikooni.


– BOONUSED

Peale iga saavutatud võitu eemaldatakse võiduliinis osalenud sümbolid mänguväljalt ja nende asemele langevad uued. See jätkub seni, kuni uusi võidukombinatsioone enam ei moodustu, samal ajal kui iga võiduga võidukordaja väärtus kasvab.

Tasuta spinnide saamiseks vajad vähemalt kolme järjestikku asuvat tasuta spinnide sümbolit võiduliinis. Tasuks saad kaheksa mänguvooru kasiino kulul võimalusega tasuta spinnide arvu kasvatada ka kuni 20 peale.


– KOKKUVÕTE

North Strom pakub eepiliselt ägedat viikingite temaatikat, mis paneb sinugi tundma nagu oleksid valmis kogu maailma korraga ette võtma. Meloodilised orkestrihelid loovad veelgi ülevama meeleolu ja oledki valmis võite jahtima. Mängu ülesehitus on üsna lihtne ja esindatud on kõik levinumad boonusfunktsioonid.

Meeldiks mängida RabCat slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

RabCat Yggdrasil Gaming 96.20 5. Sep 2019
nikola teslas incredible machine slot

Nikola Tesla’s Incredible Machine

RabCat Microgaming 96.03% 10. Jul 2019
sherlock of london slot

Sherlock of London

RabCat Microgaming 96.00% 21. Nov 2018
crystal rift slot

Crystal Rift

Näita rohkem