Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.30%
Loodud: 01/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €80
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Jungle Jim and the Lost Sphinx videot

Jungle Jim and the Lost Sphinx ülevaade

jungle jim and the lost sphinx slot stormcraft

Jungle Jim and the Lost Sphinx on Microgaming nimelise mängulooja järg samateemalisele Jungle Jim El Dorado slotile. Panuseid saad teha alates 10 sendist 20 euroni spinni kohta ning sellel korral rändab vapper seikleja kuldsete liivadega Egiptusesse!

Tasuta spinnide voorus võid saada kuni 20-kordse võidukordaja ja hea õnne korral kasu lõigata ka Rolling Reels ja võidukordaja rajaga boonusfunktsioonidest.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kas tahaksid meelt lahutada öise tähistaeva taustal? “Jungle Jim and the Lost Sphinx” on hea võimalus teha unistused teoks, sest pakub just sellist romantilist elamust 5×4 mänguväljal.

jungle jim and the lost sphinx slot screen

Tegevus toimub kivist templis ja rullikutel näed erivärvilisi juveele koos pottide, iidsete raamatute ja aardekirstu sümbolitega. Jungle Jim on kõige väärtuslikum sümbol, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 1-, 2,5- ja 10-kordselt, kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5. “The Jungle Jim and the Lost Sphinx” mängu logo on wild ja asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone.


– BOONUSED

“Jungle Jim and the Lost Sphinx” mängul on kasutusel populaarne Rolling Reels lisafunktsioon, mis hästi tuttav ka teistest Microgaming mängulooja slottidest. Peale iga moodustunud võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja asendatakse uutega. Nii võid ühe spinniga võita mitu korda järjest, samal ajal, kui võidukordaja väärtus kasvab iga võiduga ühe võrra suuremaks.


– KOKKUVÕTE

“Jungle Jim and the Lost Sphinx” on keskmise volatiilsusega mäng, millel edu võti seisneb järjestikkuste võitude saavutamises. Hea õnne korral võid tänu 20-kordsele võidukordajale tasuta spinnide voorus tehtud panuse tagasi võita kuni 6250-kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem