Push Gaming Logo
Pakkuja: Push Gaming
RTP: 96.68%
Loodud: 05/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 4×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 2,536,700 mündid

Joker Troupe ülevaade

joker troupe slot push gaming

Push Gaming mängulooja Joker Troupe on eriline, sest rullikuid pole mitte kolm ega viis vaid sellel korral hoopis neli. Ridu on sealjuures kolm ja võiduliine kümme. Ka boonuste koha pealt pole koonerdatud, sest kolm erisugust scatterit käivitavad kõik oma unikaalse boonusvooru. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 200 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni tuhande kordselt.

joker troupe slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Joker Troupe” on igati kaasaegne slotikas, millel atmosfääri loob viimse detailini viimistletud graafika ja äge elektrobiit. Omapärane puuviljade valik ja pisut isegi kummalised sümbolid loovad mängu meeleolu, sealjuures väärtuslikem tavaikoon on punakuldne number kaheksa. Püüa neid võiduliinis saada 2, 3 või 4, et teenida tehtud panuse väärtus tagasi vastavat 1-, 20- ja 100-kordselt.


– BOONUSED

Nagu nimest juba võisid eeldada, ei puudu mängus ka jokkerid, mida on kolm erinevat. Püüa saada neid korraga kolm ja pääsed tasuta spinnide vooru. Boonusvoorus on aega mängida täpselt 20 sekundit, kuid õnneks võivad punased jokkerid sulle anda 10 sekundit lisaaega.

joker troupe slot bonus 1 joker troupe slot bonus 2 joker troupe slot bonus 3

Kui saad korraga vähemalt kolm rohelist jokkerit, pääsed kasulikule Õnnerattale. Värvilised Õnneratta sektorid pakuvd kuni kümnekordset võidukordajat ja isegi uusi keerutusi.


– KOKKUVÕTE

Push Gaming nimelise mängulooja “Joker Troupe” pakub värsket mänguelamust, mida võib pidada isegi ehk pisut ülevaks. Õnneratas, ajastatud tasuta spinnid ning keerutuste laviin on ehk tavapäratud lisad, aga tuleb arvestada ka, et mänguväli on ebastatsionaarse rullikute arvuga.

Sellel keskmise volatiilsusega slotil võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 25,000-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Push Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Push Gaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee