Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.64%
Loodud: 06/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5 x2
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Ice and Fire ülevaade

ice and fire slot yggdrasil

Ice and Fire on Yggdrasil Gaming ja Dreamtech Gaming mänguloojate koostöös valminud lahinguteemaline slotikas. Mänguautomaat pakub äktsionit kümnel rullikul 120 erineva võiduliiniga ja võitudele juhib sind vapper Jäise Tundra sõjavägi, mis astub vastu Vulkaanilise Tühermaa sõjaväele.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuselt on Ice and Fire tasemel. Vasakul on jäine tundra ja paremal vulkaaniline tühermaa. Mõneti meenutab kujundus Game of Thrones seriaali ning ka eepiline taustamuusika tekitab tunde, et varsti hakkab juhtuma midagi suurt…Võite kombineerid temaatiliste sõrmuste, lumekakkude, valgete tiigrite, jäädraakonite ja jääkuningannadega.

ice and fire slot screen

Vulkaanilise tühermaa poolel võid sattuda hobuste, rebaste, tuldsülgavate draakonite ja tulekuninganna sümbolite peale, samuti on esindatud pisut väiksemaid võite maksvad A, K, Q, J ja 10 ikoonid. Kõige väärtuslikumad sümbolid on jää-ja tulekuningannad, mille abil võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada ka kuni 53,33 kordselt, kui tabad neid võiduliinis korraga vähemalt viis.


– BOONUSED

Ice and Fire mängul on kasutusel langevate sümbolite tehnoloogia, mis tähendab, et peale igat võitu eemaldatakse võiduliinis osalenud sümbolid ja asendatakse uutega. Nii võid võita sama raha eest mitu korda järjest.

Wild boonussümboli tunned ära draakonisilma järgi ning see aitab võiduliine moodustada asendades mistahes puudujäävaid tavaikoone.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks pead võitma vähemalt neli korda järjest. Saad valida jää- või tuledraakoni vahel ning keerutada kasiino kulul kuni 15 korda ilma oma raha sisse panemata.


– KOKKUVÕTE

Ice and Fire on draakonitega mäng, mis näeb suurepärane välja. Tegemist on pigem volatiilse mänguga, millel meeleolu loob vägev taustameloodia ja ka järjestikku langevad sümbolid muudavad võitmise lihtsamaks.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem