Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.20%
Loodud: 06/05/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Hammerfall videot

Mängi Hammerfall demo versiooni tasuta

Hammerfall ülevaade

hammerfall slot playngo

HammertFall on Rootsi raskemuusika lipulaev, millest on slotimängu teinud Play N Go nimeline online mängude tootja. 7×7 positsioonidega mänguväljal saad võite omavahel ühenduses olevate ikoonide eest. Sümbolid langevad positsioonidele kose põhimõttel ülevalt alla, Super Tiles jada loob Leegitsevaid Wild asendussümboleid kuni kolmekordsete võidukordajatega.

ÜLESEHITUS

Hammerfall mängul võitude saamiseks vajad vähemalt viite omavahel ühenduses olevat sümbolit. Mida rohkem ikoone järjestikku asetseb, seda suuremad ka võidud.

Hammerfall mängul saad panuse väärtuseks sättida 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Mängutempo kiirendamiseks kasuta piksenoole nupukest, Autoplay teeb soovitud arvu spinne sinuu eest. Hammerfall on volatiilne mäng, millel võidud ei ole kuigi sagedased.

KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Hammerfall mängu keskmes on bändi maskott Hector, kes viibutab oma pirakat vasarat. Visuaalselt on mängul fantaasia teemaline kujundus. Kuna tegemist on roki teemalise mänguga, siis taustamuusika on samuti kohane.

hammerfall slot screen

Hammerfall mängu sümbolid on juveelid ning väärtuslikematest temaatilised kilbid kuuga, vasar, päike ja maskot Hector. Neist viimane on ka kõige väärtuslikum ja pakub panuse väärtusest 2,5 kuni 500-korda suuremaid võite.

Maksimaalsete võitude saamiseks püüa klastris Hectoreid saada korraga vähemalt 15. Wild asendussümbol on Hammerfall bändi logo ning see tuleb appi kui klastris jääb mõni sama ikoon puudu.

Nagu ikka Play ‘n GO puhul, siis mäng ja selle animatsioonid jooksevad suurepäraselt nii mobiilis, tahvlis kui ka arvutis.

BOONUSED

Kuna tegemist on muusika teemalise mänguga, siis pole üllatus, et slott pakub ka kolme Laulu funktsiooni: Mega Wilds, muunduvad sümbolid ja vähemväärtuslike sümbolite kaotamist.

Boonuste nimekiri sellega ei piirdu, sest lisaks on neli juhuslikult käivituvat hävitaja boonust, mis kasvatavad võidupotentsiaali veelgi. Kokku on erinevaid boonuseid koguni 10 ja hea õnne korral võid panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 30,000-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem