Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.21%
Loodud: 24/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.01 – €50
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Mängi Doom of Egypt demo versiooni tasuta

Doom of Egypt ülevaade

doom of egypt slot playngo

Doom of Egypt on Play ‘N Go nimelise slotimängude looja mänguautomaat viie rulliku ja kümne võiduliiniga. Nagu nimigi ütleb, on tegemist Antiik-Egiptuse teemalise mänguga, millel panuse suuruseks saad sättida alates 10 sendist 50 euroni spinni kohta.

Mängumootori hoiab töös sama tehnoloogia, mis kasutusel sama mängulooja ikoonilise “Book of Dead” puhul, mis tähendab, et naudid nii tasuta spinne sama rulliku kõigile väljadele laienevate sümbolitega kui ka võimalust tehtud panus tagasi võita ka kuni 5000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Doom of Egypt” mängu kujunduses leiad sarnasusi ka teise Play ‘N Go kuulsa mänguga Rise of Dead. Mõlema puhul on fookuses vaaraode ajastu, kuid nüüd toimub kogu võidujaht iidse hauakambri kõledates sügavustest.

doom of egypt slot screen

Rullikutel kohtud lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele legendaarsete vaaraode Ramsese, Thutmose ja Amenhotep, kellele pakub seltsi surnute jumal Anubis.


– BOONUSED

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme skarabeuse sümbolit. Nüüd saad teha kasiino kulul kümme spinni nii, et valitakse ka üks sümbol, mis suudab paljuneda sama rulliku kõigile väljadele, mille see pidama jääb.

Kui saad boonusvoorus uuesti kolm skarabeust, teenid 10 tasuta mänguvooru lisaks.


– KOKKUVÕTE

“Doom of Egypt” on Play ‘N Go mänguloojale iseloomulikult tehtud üsnagi volatiilseks. Tegemist on Egiptuse teemalise mänguga, mis sarnaneb sama mängulooja varajasematele “Rise of Dead”, “Legacy of Egypt” ja “Book of Dead” mängudele. Kui täidad kogu mänguvälja Anubise või wildidega, saad tehtud panuse väärtuse tagasi viietuhande kordselt. Mäng ei ole küll millegi poolest kuigi eriline, kuid pakub siiski meeldivat elamust kõigile Antiik-Egiptuse teema armastajatele.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem