Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.23%
Loodud: 20/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Dawn of Egypt videot

Mängi Dawn of Egypt demo versiooni tasuta

Dawn of Egypt ülevaade

dawn of egypt slot playngo

Dawn of Egypt on Egiptuse teemaline slott viie rulliku ja 10 võiduliiniga Play n GO nimeliselt kasiinomängude loojalt. Säti panuse suuruseks kuni 100 eurot ja spinni ennast õhtusse tasuta keerutustega boonusvoorus. Mängimise teeb huvitavamaks ka muutuvate sümbolite lisafunktsioon.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Dawn of Egypt temaatika ei ole millegi poolest eriti originaalne. Jällegi rändame iidsete vaaraode maale, kus müstika ja ootamatud üllatused käivad käsikäes. Mõlemal pool rullikuid on uhked Horuse skulptuurid, mis loovad eriti piduliku atmosfääri niigi eredavärvilisel mängul.

dawn of egypt slot screen

Sümbolite hulgas on lisaks A, K, Q ja J pildiga kaartidele ka teemasse minevad lootosetaim, ankhi rist, skorpion, madu ja Horus. Horuse eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 4, 20 ja 100 kordselt, kui suudad neid võiduliinis korraga tabada 3, 4 või 5.

Wild asendussümbol on skarabeus ja see võib ilmuda mistahes positsioonidel. Võite saad mistahes kolmest samas sümbolist moodustunud võiduliini eest.


– BOONUSED

Püramiidi pildiga scatter võib ilmuda mistahes rullikul ning kui saad neid korraga kolm või enam, läheb käima tasuta spinnidega boonusvoor. Olenevalt boonusvooru käivitanud scatterite arvust saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni sajakordselt.

Tasuta spinnide voor algab sellega, et käima läheb Jumalate Õnneratas, millel otsustatakse, kas teed kasiino kulul 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15 või 20 mängukorda. Valitakse välja ka üks väärtuslikum sümbol ja kõik sellest madalamad muutuvad just selleks sümboliks(välja arvatud kaardimängu ikoonid).


– KOKKUVÕTE

Dawn of Egypt on volatiilne mängu Play ‘n GO mänguloojalt, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni 5000 kordselt. Võidu võti on tasuta spinnidega boonusvoor, millel vähemväärtuslikud sümbolid muutuvad üheks valitud väärtuslikumaks ikooniks.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem