Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 91.56%
Loodud: 28/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Mängi Chronos Joker demo versiooni tasuta

Chronos Joker ülevaade

chronos joker slot playngo

Chronos Joker on kolme rulliku ja viie võiduliiniga mäng Play ‘N Go nimeliselt slotimängude tootjalt. Mäng ühendab Antiik-Kreeka mütoloogia tänapäevaste tulusate boonusfunktsioonidega. Panuse suuruseks saad valida 5 sendist 100 euroni spinni kohta ja võitudele maksimaalselt kuni 20-kordse võidukordaja.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

The Chronos Joker pakub Play ‘N Go mänguloojale omaselt kena disaini. Tähelepanu keskpunktis on Kreeka antiikjumal Chronos, kes esindas Kreeka mütoloogias aja voolavust ja selle tähendust. Kogu mängu atmosfäärist õhkab müstilisust ja salapära, mille loomisele aitavad kaasa taustal kumav tähistaevas. Sümboliteks on erinevad puuviljade ikoonid.

chronos joker slot screen

Mis puutub väärtuslikematesse sümbolitesse, siis satud kindlasti nii liiva-, tasku- kui ka muud tüüpi kellade peale. Futuristlikud käekellad on neist kõige väärtuslikumad makstest tehtud panuse väärtuse tagasi neljakordselt, kui saad neid võiduuliinis vähemalt kolm.

Wild on salakaval jokker, kes tegelikult mängija jaoks on kõige väärtuslikum sümbol. Lisaks sellele, et jokker asendab võiduliinides kõiki teisi ikoone, maksab see tehtud panuse tagasi koguni kuueteist kordselt.


– BOONUSED

Mängul on nii tulus boonusvooru respinnidega kui ka hulgaliselt võimalusi noppida võidukordajaid. Kuni kümnekordse võidukordaja saad juhuslikult, samal ajal kui respinnide nautimiseks vajad mänguväljal vähemalt kolme omavahel ühendatud sama ikooni.


– KOKKUVÕTE

“The Chronos Joker” pakub äktšionit mahlaste puuviljadega, lisaks saad võitudele võidukordaja ja kätt proovida respinnide boonusvoorus. Tegemist on Play ‘N Go keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 1600-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem