Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.12%
Loodud: 07/04/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 2,219 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Anderthals videot

Anderthals ülevaade

anderthals slot microgaming

Anderthals on Just For The Win ja Microgaming nimeliste mänguloojate koostöös valminud slotikas koopamehe elust. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võidujaht läheb lahti viie rulliku ja 40 võiduliiniga mängul. Panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta ning loota, et satud viie boonuspositsiooni peale.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Anderthals räägib loo visast koopamehest ja tema kaasast, kes keelduvad tänapäeva mugavusi vastu võtmast. Sellel eelistavad nad elada eelajaloolises stiilis kodustades teiste hulgas ka türannosauruse. Anderthals slott on tehtud multika stiilis nii, et mängu peategelasteks on Andy ja Annie. Taustal tuksuvad keevalised vulkaanid ja rullikutel näed veel kaardimängust tuttavaid A, K, Q ja J ikoone.

Anderthals logo on sümbolitest kõige väärtuslikum makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 3,2-, 8- ja 32 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Wild asendussümboli tunned ära dinosauruse pildi järgi. Õige mänguelamuse saad kätte aga alles siis, kui Soovide Õnneratas viib su Araabia liivaluidetele.


– BOONUSED

Anderthals mängu suurimad võidud saad boonussümbolite abiga, millest üheks on tõrvik. Tõrvikud võivad ilmuda viiel märgistatud väljal, mis iga keerutuse ajal vahetavad asukohta. Kui korraga ilmub välja rohkem kui üks boonussümbol, läheb käima üks viiest boonussümbolist.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsed, kui vähemalt üks aktiveerunud boonusväljadest on tasuta spinnide oma. Naudi kaheksat mängukorda kasiino kulul ja iga lisa boonusvälja eest saad kaks priispinni juurde.


– KOKKUVÕTE

Anderthals pakub nii lõbusat meelelahutust kui ka võimalust võita boonusvoorude abiga. Võidu võtmeks on saada vähemalt kaks boonussümbolit erilistel boonuspositsioonidel. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 2219 kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem