Coolbet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, 2By2 Gaming, Booming Games, NetEnt Live, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida Coolbet kasiinos uhiuus Samsung Galaxy 10!

coolbet kasiino galaxy spinn

Coolbet kasiinos läheb märtsikuu täiega käima, kui iga päev võid saada 10 tasuta spinni “Starburst” slotimängul tehes vähemalt 5€ sissemakse. Kui tahad tasuta spinnida esmaspäeval, siis pole vaja sissemakset üldse tehagi! Mis kõige parem, tasuta spinnidega saadud võitudele ei laiene mingeid täiendavaid läbimängimise nõudeid ja saad need soovi korral kasiinost kohe välja kanda. Selleks, et tasuta spinne saada, kasuta boonuste lehel boonuskoodi, mille leiad Coolbeti kampaaniate lehelt.

“Galaxy Spinn” kampaania jaguneb kolmeks nädalaseks perioodiks ning TOP10 mängijat saavad iga nädala edetabeli põhjal lisaks igapäevastele tasuta spinnidele 10 kuni 100 tasuta spinni kauba peale. TOP10 kujuneb selle põhjal, kes saavutab nädalase perioodi jooksul tasuta spinnidega kõige suurema võidu. Mängija, kes teenib kampaania perioodi jooksul tasuta spinnidega kõige suurema võidu, viib koju Samsungi kõige uuema ja väärtuslikema Galaxy S10 nutitelefoni.

Pane tähele, et peale tasuta spinnide saamiseks tehtud sissemakse tegemist tuleb see enne väljamakse tegemist Coolbet kasiinos vähemalt ühel korral läbi mängida. Igapäevased 10 tasuta spinni tuleb ära kasutada enne sama päeva südaööd, millal tasuta spinnid saadi.

“Galaxy Spinn” kampaania on eksklusiivne ainult Eesti mängijatele mõeldud turniir, millest teiste riikide mängijad osa võtta ei saa.

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: