Coolbet Kasiino Logo
 • www.coolbet.com
 • Valuutad: EUR
 • Omanik: StayCool OĂś
 • Asustatud: Jun. 2016

Registreerumis boonus

25 tasuta spinni
Multifly slottis

 • Kihlvedu: x0 !!!
 • Maksimaalne lubatud panus: €6
 • Maksimaalne võimalik võit: -
 • Kehtib: 7 päeva

Võta boonus

Sissemakse boonus

100% kuni €150
+ 50 tasuta spinni
mängus Super Flip

 • Min sissemakse: €20
 • Kasuta boonus koodi: CME
 • Kihlvedu: x35
 • Maksimaalne lubatud panus: €6
 • Kehtib: 30 päeva

Võta boonus

Coolbet Kasiino ĂĽlevaade

coolbet main

Coolbet on 2016. aastal asutatud online kasiinos, mis pakub hasartmänge alates 2016. aasta keskpaigast. Coolbeti idee autor ja ettevõttele aluse panija on Jan Svendsen, kes on loonud ka mitu teist kasiinot nagu Triobet (uue nimega Betsafe) ja NordicBet. 2017. aastal pärjati Coolbet kasiinot auväärse tiitliga “Aasta Parima Start-up ettevõte” ning 2018. aastal saadi veelgi kõrgema tunnustuse osaliseks kui ajakiri “Tips“ omistas Coolbetile “The Best Bookie 2018” nimelise tiitli.

Coolbet püüab olla igati innovatiivne ja luua mängija jaoks lisandväärtust. Selleks on välja arendatud oma rakendus ning töötatakse pidevalt veebilehe lihtsuse ja kasutajamugavuse suurendamise kallal. Ollakse väga avatud ja läbipaistev kasiino. Coolbeti lehel pakutakse mänguautomaate, live-kasiinot, videopokkerit ja lauamänge.

Loomulikult on Coolbetil Eestis hasartmängude pakkumiseks vastav litsentsi, mis tagab mängija ohutuse ja maksete turvalisuse. Coolbetis kasiinomängude mängimiseks peab klient olema vähemalt 21-aastane.

Tasuta 25 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
Võta boonus

Boonused uutele mängijatele

Tervitusboonused

Tasuta spinni registreerumisel – kõik mängijad saavad Coolbet kasiinos konto avamisel 25 tasuta spinni “Multifly” mänguautomaadil, millest saadud võitudele puuduvad läbimängimistingimused.

Tervitusboonus uued mängijad saavad Coolbetis valida kahe erineva kasiinoboonuse vahel:

1. PAKKUMINE: kasiinoboonus kuni 150€ ning 50 tasuta spinni mängus “Super Flip”.

Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20€ sissemakse kasutades boonuskoodi “CME” ning Coolbet duubeldab sissemakse summa kuni 150€. Näiteks 20€ sissemakse tegemisel saab klient 20€ boonust, 150€ sissemakse puhul 150€ boonust.

• Boonuse summale kehtib 35-kordne läbimängimiskohustus, mis tähendab, et enne väljamakse tegemist tuleb saadud boonuse summa kasiinos läbi mängida vähemalt 35 korda.
• “Super Flip” mängus tasuta spinnidega saadud võitudele puuduvad täiendavad läbimängimistingimused, see tähendab, et keerutustest saadud võidud saab soovi korral kasiinost kohe välja kanda pangakontole või muule maksemeetodile.
• pakkumine kehtib ainult Eesti klientidele, kes pole varem kasiino Tervitusboonust võtnud.
• saad valida ainult ühe kahest boonusest.

coolbet kasiino boonused

2. PAKKUMINE: kasiinoboonus 500% kuni 50€

Boonuse saamiseks tuleb teha 10€ sissemakse kasutades boonuskoodi “CME2” ning Coolbet lisab omalt poolt sissemakse summale 50€ boonust.

• boonusele kehtib 45-kordne läbimängimiskohustus, mis tähendab, et enne väljamakse tegemist tuleb saadud boonuse summa kasiinos läbi mängida vähemalt 45 korda.
• pakkumine kehtib ainult Eesti klientidele, kes pole varem kasiino Tervitusboonust võtnud.
• saad valida ainult ühe kahest boonusest.

VIP Programm

Lojaalsed mängijad võivad saada Coolbetilt kutse Coolbeti “Kasiino VIP Programmi” Klubi hüvesid saavad nautida ainult need, kes on saanud vastava kutsega e-maili ning väljendanud oma soovi klubisse astuda.

VIP-klubi peamine hüve on iganädalane “Raha Tagasi” boonus, millele rakendub 10x läbimängimise nõue. “Raha Tagasi” boonus arvutatakse ühe nädala lõikes mängija neto kaotusest. (Panused – Võidud – Boonused).

VIP-klubi hüvede hulka kuuluvad veel paremad eriboonused, otsekontakt VIP Manager Karoliina’ga ja üllatus kingitused.

Kasiino mängud ja tarkvara

Slotid

Coolbeti kasiinos leiab Play’n GO, NetEnt, Yggdrasil Gaming ja Microgamingu mänguloojate mänge. Live-kasiino mänge edastab Coolbet kasiinole NetEnt. Slottide hulgast leiab nii igipopulaarseid Starburst, Wild Wild West jt. kui ka kõige värskemaid mänge. Live-kasiinos leiab kaks ruletilauda ning ĂĽhe blackjacki laua.

• slottidel saab mängida nii pärisraha peale kui ka mänge tasuta proovida.
• mängud ja reeglid leiab hõpsalt otsingu funktsiooni kasutades.
• mängude reeglid on hästi lahti seletatud ja tõlgitud ka eesti keelde

coolbet kasiino slottid mangud

Mängude ausus on testitud sõltumatute audiitorfirmade poolt ning kõik slotid töötavad juhusliku numbri generaatoriga. Coolbet pakub ka enese testimise võimalust, mis annab mängijale hea ülevaate nende meeleseisundist ning aitab ära hoida vastutustundetut panustamist. Kõik mängijad saavad oma kontole määrata kaotusliimidi ja soovi korral tõkestada mistahes mängutüübile ligpääsu.

Jackpotiga mängud

Coolbet kasiinomängude leht on absoluutselt suurepäraselt kujundatud. Mängude otsing, filtreerimine ja see, kuidas mängud on lehel paigutatud jätab esmaklassilise mulje. Jackpot mängud leiad üleval peamenüü Jackpotid valiku alt.

Kohe hakkavad silma nii Microgaming kui ka NetEnt kõige populaarsemad slotikad, lisaks kolm vahvat videopokkeri versiooni Evolution Gamingult: Casino Hold’em, Texas Hold’em ja Caribbean Stud.

Lauamängud

Lauamängude kategooria pole kindlasti kõige populaarsem, sest nõuab pisut rohkem süvenemist. Nende hulgast leiad alati midagi teistsugust ja võimalust ka ise mängu tulemust mõjutada.

Lauamängude puhu on maja eelis tüüpiliselt keskmisest väiksem võrreldes slottide või live kasiino laudadega. Coolbet lauamängude lehel on iga mängu ikooni juures välja toodud ka kasumlikkuse protsent, mis kipub jääma vahemikku 96-100%.

Live diileriga mängud

Live diileriga mängud sobivad hästi neile, kes otsivad seltskonda, hea graafikaga mänge ja põnevaid üllatusi. Tegelikult on live diiler suhteliselt uus nii-öelda element Eesti ja ka maailma coolbet online kasiino ülevaade

Äpis saab mängida nii slotikatel kui ka live-kasiinos.

Konto kinnitamine

Coolbetis konto loomine on tehtud võimalikult lihtsaks. Sisesta oma meiliaadress, telefoni number ja ongi kõik. Alternatiivse võimalusena saad ennast tuvastada ka Facebook või Google profiili vahendusel. Varem pakuti ka Pay N Play tüüpi konto kinnitamise võimalust esimese sissemaksega, kuid hetkel paistab, et seda võimalust enam ei ole.

Maksemeetodid

Sisse- ja väljamakseid saab teha kasutades krediit- või deebetkaarti, pangakontot (Swedbank, SEB, LHV, Trustly) või raha ülekandeteenuseid Skrill ja Neteller.

coolbet kasiino sissemaksed

• sisse- ja väljamakse peab olema tehtud kasutades sama maksemeetodit
• enne väljamakse taotlemist tuleb sissemakse summa kasiinos läbi mängida vähemalt ühel korral

• e-rahakottide (Skrilli ja Netelleri) väljamaksed laekuvad kontole niipea, kui Coolbet on makse omalt poolt kinnitanud.
• panka või krediitkaardile tehtud väljamakse võib aega võtta 1-3 tööpäeva
• minimaalne väljamaksesumma on 20€.

Klienditugi

Kui mängijatel on küsimusi või probleeme, saab abi eesti -ja inglise keeles e-maili, chati ja helistamise teel.

• eestikeelne klienditugi on avatud tööpäevadel 9:00 – 17:00
• inglisekeelne klienditugi on avatud iga päev 09:00 – 02:00
• Live Chat keskmine järjekord on 15 sekundit
• klienditugi vastab e-maili teel saadetud kirjadele keskmiselt 2 tunni jooksul.

coolbet kasiino klienditugi

E-posti aadress: klienditugi@coolbet.com
Eestisisene telefoninumber: 6751562 (E-N 9-22 ning R-P 9-20)

Turvalisus ja usaldusväärsus

Coolbet on igati usaldusväärne online mänguportaal, mille haldajaks Eestis StayCool OÜ. Juba aastaid on tegutsetud Eesti Maksu-ja Tolliameti tegevusloa alusel ning eriti silma paistetud just innovatiivse spordiennustuse toote poolest. Coolbeti kõige suuremaks plussiks peetaksegi läbipaistvust ning sellisena nad püüavadki välja paista juba algusest peale.

Vastutustundlik mängimine

Coolbeti motoks on Stay Cool. Bet Responsibly. Põhjamaiselt kalkuleeriv käitumine tuleb kasuks ka kasiinos mängides, sest vahel võib mängutuhinas kergesti kontrolli kaotada. Selle vältimiseks pakub Coolbet võimalust seada ise oma mängimisele piirangud. Peale konto loomist mine konto seadete alla ja vali enda jaoks sobiv sissemaksepiirang päeva-, nädala- või kuu peale.

Suured võidud Coolbet kasiinos

Neti kasiinos on suurvõidud tavalised, kuid seda, mis juhtus 2020. aasta 27. oktoobril, ei pruugi juhtuda enam pikalt või kes teab, võib-olla mitte kunagi. Eesti mängija otsustas võtta suure riski ja teha koguni 12 valikust koosneva spordipanuse valides panuse suuruseks tibatillukese 90 senti.

Kõik panused olid tehtud jalgpallilahingute võitjate peale ning need kõik läksid ka täppi. Auhind? Õnnelik spordisõber pistis tasku 98 099 eurot, saades raha tagasi põhimõtteliselt 100 000 kordselt!


Coolbeti panustamiskeskkond on loodud tuntud kasiinoärimehe Jan Svendseni ja tema tuttavate poolt. Panustamisele lähenetakse uue nurga alt asetades põhitähelepanu mängijale- pakutakse maksimaalset läbipaistvust, avatust ja ausust, samas mitte tehes järeleandmisi mängude kvaliteedis ega rohkuses. Lisaks mängudele leiab Coolbeti lehelt ka blogi, kust saab infot nii Coolbeti kohta täpsemalt kui palju põnevat kasiinomängude kohta laiemalt. Veebileht toimib sujuvalt ja info on hästi organiseeritud.

Kokkuvõte: Coolbet Kasiino - usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

 • avatud ning läbipaistev kasiino
 • palju boonuspakkumisi spordiennustuses panustamiseks
 • tasuta keerutustest saadud võidud saab kohe kasiinost välja kanda
 • veebilehel ei ole liiga palju infot, kuid kõik oluline on olemas ning kergesti leitav
 • mobiilis panustamiseks on välja töötatud spetsiaalne rakendus
 • mängude reeglid on saadaval eesti keeles ning hästi lahti seletatud
 • on pokkeri mängimise võimalus (Microgaming tarkvara)

Miinused

 • pole

Coolbet Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 25 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
Võta boonus

Coolbet Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem