Slotiturniirid online kasiinodes

kasiino slotiturniirid

Kasiinomängija unelm slotiturniir on lõbus ajaveetmise viis, mille ajal saad mängida oma lemmikuid, uusi ja populaarseid slotimänge, koguda punkte ja võita auhindu

Kasiinomängija kogemus slottidel mängides on see, et aeg-ajalt võib tulla suuremaid ja väiksemaid võite, kuid kes ei oleks meist kogenud vahel ka pikemaid võiduta perioode? Just sellistel puhkudel kulub ära mõnikümmend tasuta spinni või kopsakas boonus.

Kes ei oleks kuulnud lõbusatest slotiturniiridest või osalenud neil ise ja võitnud väärtuslikke auhindu? Mis on sinu kogemus? Kui oled alles algaja, siis alusta mängimisega just slotiturniiridel, sest reeglid on lihtsad ja auhinnad kõige suuremad.

Leia oma lemmikkasiino ja skoori kõige populaarsematel slotimängudel spinnid ja boonused

ninja kasiino website screen
UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Ninja Kasiino

www.ninjacasino.com/ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

olybet kasiino eesti veebileht
UUENDATUD!
Uus tervitusboonused kuni €1100

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

- Kasiino slotiturniiri formaat

Kõige tüüpilisemal slotiturniiril on valik mängudest, millel panuseid tehes kogud punkte, mille põhjal omakorda moodustub slotiturniiri edetabel. Olenevalt kasiinost ja turniiri formaadist moodustub edetabel selle põhjal, kes teeb kõige rohkema raha eest panuseid või näiteks ka selle põhjal, kes saavutab parima ühtlustatud panusega võidu. Auhinnaks võid saada tasuta spinne, kasiinoboonuseid, pärisraha, nutiseadmeid ja isegi reise eksootilistesse paikadesse. Slotiturniirid erinevad ka kestuse auhindade arvu poolest.

Näita rohkem

 1. Slots.io Kasiino Logo
  Slots.io Kasiino
  UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja! Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!
  MÄNGI NÜÜD
 2. Coolbet Kasiino Logo
  Coolbet Kasiino
  Tasuta 25 spinni Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
  MÄNGI NÜÜD
 3. Bet365 Kasiino Logo
  Bet365 Kasiino
  Uue mängija boonus 100% kuni €100
  MÄNGI NÜÜD

- Auhinnad

Boonuse läbimängimise tingimusi on keeruline täita? Viimase aja trend Eesti kasiinodes on, et tasuta spinnidest saadud võitudele puuduvad läbimängimise tingimused sootuks seega otsi üles just need kasiinod ja kampaaniad, mis sellist võimalust pakuvad. Vahel nõutakse ühe- kuni kolmekordset läbimängimise nõuet, kuid ajad, mil boonustele rakendusid 40-ja 50 kordne läbimängimise nõue hakkavad ümber saama.

Just sellepärast on ka slotiturniirid muutumas järjest populaarsemateks kuna parimad saavad auhindu pärisrahas või tasuta spinne, millest saadud võidud on samuti ilma kasiinos läbimängimise nõudeta. Mis on sinu lemmikauhind?