Leia kasiino, mis pakub tasuta boonus raha uutele kliendile ja mängi!

Mis võiks olla parem kui saada tasuta kingitus? Seda ei juhtu just tihti, kuid tiheda konkurentsi tõttu, tuleb online kasiino saidil teha üha paremaid pakkumisi mängijate meelitamiseks. Osad kasiinod annavad mängijatele tasuta boonusraha lihtsalt konto registreerimise eest. See on kasulik mõlemale osapoolele, nii mängijatele kui kasiinole. Mängijas saab võimaluse mängida kasiinomänge tasuta boonusrahaga ja kasiino saab seeläbi omale kergema vaevaga uue kliendi.

Ilma sissemakseta kasiino boonusraha on tõeliselt hea ja üks väheseid võimalusi võita pärisraha, ilma et peaksid oma rahaga riskima. Siia lehele oleme kogunud kõik pakkumised, mis võimaldavad saada online kasiinodes tasuta boonusraha ilma sissemakset tegemata.

Antud pakkumiste peamiseks ühiseks näitajaks on võimalus mängida kasiinomänge tasuta boonusrahaga, mis ei nõua mängijalt deposiidi ehk sissemakse tegemist. Tavaliselt on selliste pakkumiste puhul nõutud vaid kasiinosaidil registreerumine, misjärel saad kasiinos mängimiseks tasuta raha. Enamikel juhtudel saab boonusraha kasutada mänguautomaatidel, kuid osad online kasiinod võimaldavad boonusraha kasutamist ka kasiino lauamängudes, bingos ja spordiennustuses.

Kuna Eesti turul saavad tegutseda vaid hasartmängu de korraldamise tegevusluba ehk litsentsi omavad kasiinod, siis võib kindel olla, et tegu on reaalsete pakkumistega ja kui mängijal õnnestub boonusraha läbimängimise tingimused täita, siis saab mängija riskivabalt teenitud raha ka kätte.

Miks kasiinod annavad registreerumisel tasuta boonusraha?

Nagu ka kõigi teiste tasuta pakkumiste puhul on paljud inimesed nende suhtes alati skeptilised, sest miks peaks keegi tegelema heategevusega ja pakkuma tasuta raha. Eriti veel hasartmängu korraldajad, kelle eesmärk on teenida raha, mitte tegeleda heategevusega.

Vastus sellele küsimusele on tegelikult väga lihtne. Kuna uusi online kasiinosid tuleb järjest enam juurde ja konkurents tiheneb, on kasiinodel üsnagi raske uusi mängijaid meelitada. Tasuta kasiino boonus kampaaniad on mängijate jaoks atraktiivsed ja annavad hea põhjuse registreerida konto just selles kasiinos, mis pakub midagi tasuta ja kus ei pea koheselt oma rahaga riskima. Tasuta boonusraha annab mängijale võimaluse testida antud kasiinos leiduvaid mänge ja hea õnne korral võita ka pärisraha. Boonusraha läbimängimise tingimused pole üldjuhul väga kerged, seega pärisraha teenimiseks läheb vaja päris palju õnne. Ja kui mängijal õnnestub boonusrahaga teenida pärisraha, siis tegelikult on see pikas perspektiivis siiski kasiinole kasulik – see suurendab tõenäosust, et mängija tuleb järgmisel korral taas antud kasiinosse mängima.

olybet kasiino eesti veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS!
100% kuni €400 või €25 kasiinokindlustus + €10 pärisraha (ilma läbimängukohustuseta)

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

coolbet kasiino veebileht
Tasuta 25 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni

Coolbet Kasiino

www.coolbet.com

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

Kus saab boonusraha kasiino mängimiseks ja kuidas kasutada seda boonust?

Kui kasiino pakub tasuta raha, siis üldjuhul see täpselt nii lihtne ongi. Lihtsalt liitu, logi sisse ja boonusraha on sinu ning saad seda vabalt kasutada. Vahest on tasuta boonus raha saamiseks konto registreerimisel kasutada ka vastavat boonuskoodi, mis on leitav kas kasiino enda lehelt või partnersaitidelt. Mõnedel juhtudel ei toimu boonusraha aktiveerimine automaatselt, vaid mängijal tuleb selleks kontakteeruda klienditoega e-maili või live chat’i teel.

Näita rohkem

Tasuta kasiino raha mängimiseks 2023

Tavaliselt kasutavad mängijad ilma sissemakseta saadud tasuta boonusraha slottidel ehk mänguautomaatidel mängimiseks. Pole ka ime – mänguautomaadid on kõige populaarsemad kasiinomängud. Mänguautomaatide valik võib erinevates kasiinodes ulatuda paarikümnest kuni tuhandeni. Mänguautomaadid jagunevad peamiselt kahte kategooriasse: klassikalised slotid ja videoslotid. Klassikalised slotid ehk ühekäelised bandiidid on tavaliselt üsna sarnase ülesehituse ja temaatikaga, kus mängukeskmes on puuviljade või „BAR“-tüüpi sümbolid. Videoslottide temaatika on aga hoopis laiapõhjalisem, pakkudes mänge, mis põhinevad telesarjade, filmide, raamatute või muusikalise popkultuuri sümbolitel.

Teatud juhtudel saab tasuta boonusraha kasutada ka progresiivsete jackpottidega mänguautomaatidel. Antud juhul on teoreetiliselt võimalik võita miljoneid ilma ühegi sendiga riskimata.

Online kasiinod, mis pakuvad tasuta boonusraha

 1. Nutz Kasiino Logo
  Nutz Kasiino
  Uus kasiino! Tervitusboonus 200% kuni €100 + 50 WinSpinni
  MÄNGI NÜÜD
 2. Paf Kasiino Logo
  Paf Kasiino
  Tervitusboonus 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead
  MÄNGI NÜÜD
 3. Unibet Kasiino Logo
  Unibet Kasiino
  100% kuni €200 + 20 tasuta spinni
  MÄNGI NÜÜD

– Klassikaline meelelahutus: Tasuta Kasiino laua mängud

Läbi aastate on kõige populaarsemateks mängudeks kasiinodes olnud klassikalised lauamängud blackjack ja rulett. Tasuta boonusraha saab enamikel juhtudel kasutada ka live kasiino lauamängudes. Online live kasiinod on tänapäeval nii arenenud, et neis on võimalik saada tõeline päriskasiino tunnetus – ja seda kõike ilma oma rahaga riskimata.

– Ole teadlik tasuta raha reeglitest ja tingimustest

Kõik kes on online kasiinos mänginud on suure tõenäosusega teadlikud läbimängimise tingimustest. Nii nagu kasiino tervitusboonuste, sissemakse- ja taaslaadimis boonustega kaasnevad erinevad panustamisnõuded, nii on see ka tasuta boonusraha puhul.

Samas on olemas ka teatud erandid, kuid seda pigem registreerimise eest saadavate tasuta spinnide näol. Nimelt osad Eesti kasiinod ei nõua registreerimise eest saadavate tasuta spinnide võitude läbimängimist, mis tähendab et võidetud raha on soovi korral võimalik koheselt pangakontole välja maksta.

Näiteks kui kasiino pakub peale liitumist tasuta boonusraha, siis kaasneb sellega tavaliselt 40-50 kordne läbimängimise nõue. See tähendab et kui mängija saab 10 eurot tasuta boonusraha ja sellega kaasneb näiteks 40-kordne panustamisnõue, siis tuleb teha 400 euro väärtuses panuseid enne kui boonusraha pärisrahaks konverteeritakse. Kindlasti peaks tutvuma boonusraha reeglitega põhjalikult, sest tihti on reeglites kirjas ka välistatud mänguautomaadid ja mängud, millel mängimine panustamisnõuete täitmisel ei loe. Boonuste ja boonusraha tingimused tuleks kindlasti alati enne mängima asumist põhjalikult ja hoolikalt läbi lugeda, et vältida hilisemaid probleeme ja ebameeldivaid üllatusi. Kui mõni reegel või tingimus ei ole selgesti arusaadav või tundub kahemõtteline, siis tasub alati kasiino klienditoega kontakteeruda ja lasta omale antud tingimusi selgitada, et vältida hilisemaid probleeme.