Tasuta kasiinod ja spinnid mis saad kohe pärast konto registreerimist

Kui sulle meeldivad mänguautomaadid ehk slotimasinad, siis on ilmselt sõnapaar tasuta spinnid muusika sinu kõrvadele. Slotimängude turg on viimaste aastate jooksul teinud tõelise suure plahvatuse. Praktiliselt iga kuu tuuakse mängijateni erinevate arendajate poolt loodud uued kasiino- ja slotimängud. Paljud uued slotid on sarnased eelnevate mängudega, kuid järjest rohkem tehakse ka täiesti uute funktsioonide ja võimalustega mänge, mida keegi pole varem näinud. Mõned slotimängud on läbi aegade olnud kõige populaarsemad mängud kasiino mängijate seast - näiteks Starburst, Gonzo's Quest või Book of Dead. Paljuski seetõttu et enamik online kasiinod pakuvad mängijatele tasuta spinnide boonust. Millised tasuta spinnid / tasuta keerutused on online kasiinodes saadaval ja mida peaks peeles pidama? Loe edasi, et leida kogu info tasuta spinnide kohta.


Parimad ilma sissemakseta tasuta spinnid konto registreerimise eest:


- Paf kasiinos saad 50 tasuta keerutust *
- Coolbet kasiinos saad 10 tasuta spinni Starbursti mängus *

* - ilma läbimängimise nõudeid

Kasiino pakkumised - tervitusboonus ja tasuta spinnid registreerimisel 2020

Tänapäeval on väga tavaline et online kasiinod pakuvad uutele mängijatele tervitusboonust, näiteks Paf pakub 50 tasuta spinni registeerimise eest. Varasemalt peeti seda pigem eksklusiivseks pakkumiseks, kuid tänapäeval eeldab igaüks et uued online kasiinod annavad oma uutele klientidele tasuta spinnid.

Juhul kui kasiino ei paku tasuta spinne on selleks tavaliselt hea põhjus, sest tasuta spinnide pakkumised uutele mängijatele on pigem reegel kui erand. Mõni online kasiino pakub mängijatele paremat rahalist boonust või tasuta kasiino boonusraha peale liitumist. Seljuhul on täiesti mõistetav, et tasuta spinnid pole eraldi pakkumisel kuna mängija saab boonusrahaga ise valida millist slotimängu proovida.

Samuti tuleks silmas pidada, et osade online kasiinode uue mängija tervitusboonuse hulka kuuluvad tasuta spinnid, mida saab kasutada vaid mobiilikasiinos. Mobiilikasiinos saadud tasuta spinnide võitudega on võimalik hiljem mängida ka arvutis.

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

Sissemaksega ja ilma sissemakseta tasuta spinnid

Uue mängija boonusega seotud tasuta keerutusedjaotuvad kahte gruppi. Tasuta spinnid, mis antakse mängijatele kohe pärast konto registreerimist ja tasuta spinnid, mis lisatakse kontole kui mängija on teinud esimese sissemakse ehk deposiidi. Tavaliselt kehtivad ilma sissemakseta saadud tasuta spinnidele läbimängimise tingimused, mis on kirjas online kasiino boonuse reeglite infolehel. Ka esimese sissemaksega kaasnevatele tasuta spinnidele võivad rakenduda läbimängimise tingimused. Samas paljud Eesti online kasiinod maksavad tasuta keerutuse võidud välja ilma tingimusteta pärisrahas.

Rohkem uudiseid

Miks antakse tasuta keerutuse?

Kindlasti tekib sul küsimus, et miks online kasiinod annavad tasuta spinne lihtsalt niisama. Miski siin elus pole tasuta – liitumisel saadud tasuta spinnid on pigem vastastikune kasumlik tehing. Online kasiinod reklaamivad end pakkudes midagi tasuta, vastutasuks saavad nad rohkem liitujaid ja suurendavad seega oma turuosa. Reeglina on see kasulik diil mõlemale osapoolele, nii kasiino mängijatele kui online kasiinodele. Paljud kasiino mängude pakkujad annavad uutel slotimängudel tasuta spinne, et mängijad avaksid uue slotimängu ja uus mäng kogub seeläbi kiiresti populaarsust.

Parimad online kasiinod, mis pakuvad tasuta spinne ja keerutuse

 1. BetSafe Kasiino Logo
  BetSafe Kasiino
  Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni
  MÄNGI NÜÜD
 2. Unibet Kasiino Logo
  Unibet Kasiino
  5 tasuta keerutust 100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
  MÄNGI NÜÜD
 3. Coolbet Kasiino Logo
  Coolbet Kasiino
  Tasuta 10 spinni Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
  MÄNGI NÜÜD

Tasuta spinnide läbimängimise kohustus

Paljud online kasiinod, mis annavad mängijatele peale liitumist tasuta spinne ilma sissemakseta, rakendavad enamasti ka tasuta spinnidele läbimängimise kohustuse. Sellised pakkumised pole tegelikult sõna otseses mõttes tasuta, sest enne potentsiaalsete võitude välja maksmist tuleb täita läbimängimise tingimused. Erinevatel online kasiinodel on tasuta spinnide läbimängimiseks erinevad nõuded. Eestis on kõige populaarsemad Netent slotimängud, kus rakendub tavaliselt 30-35 kordne läbimängimise kohustus. Samas on Eestis ka mitu kasiinot, kus kõik tasuta spinnide võidud makstakse alati kontole pärisrahana.

Kõige tähtsam on alati lugeda iga kasiino boonuse reegleid ja läbimängimise kohustusi enne tasuta spinnide pakkumise vastu võtmist. Kui kasiino annab liitumisel ilma sissemakseta sulle tasuta spinnid, siis olenemata sellest kas läbimängimise kohustus on madal või kõrge on tegu siiski hea pakkumisega. Isegi kui sa kaotad, siis kokkuvõttes on need ikkagi tasuta spinnid ja sa ei ole oma rahaga pidanud riskima.

Kust leida tasuta spinnide pakkumisi?

Tänasel päeval on tasuta spinnide leidmine äärmiselt kerge, sest kogu online kasiino turg on täidetud tasuta spinnide pakkumistega. Uued tasuta spinnide pakkumised lisanduvad kasiinodesse igapäevaselt. Praktiliselt kõik Eesti kasiinod annavad tasuta spinne ja kui sul veab leiad sa juba täna tasuta spinnide pakkumise, mis ei nõua isegi sissemakse tegemist. Tasuta spinnide leidmine on tänapäeval kergem kui arvata võib.

Nagu öeldud on tasuta spinnid saadaval enamikes online kasiinodes. Meie tasuta spinnide pakkumiste lehelt leiad sa alati värsked tasuta spinnide pakkumised ja me soovitame kasiino tasuta spinnide pakkumisi kasutada, sest see on üks väheseid võimalusi kuidas on võimalik ilma oma rahaga riskimata kasiinos võita.