Tasuta spinnid online kasiinodes ilma läbimängimiseta

Mis teeb online kasiino läbipaistvaks ja ausaks? Üks võimalus on pakkuda tasuta spinne ilma läbimängimiseta. Kasiinomängijate jaoks pole varem olnud nii head võimalust saada päris tasuta boonuseid ning seda me kohe näitamegi, kuidas.

Tihe konkurents online mängude pakkujate vahel on viinud selleni, et boonused muutuvad järjest paremaks. Eesti kasiinod võistlevad mängijate poolehoiu eest ning parim viis ongi selleks pakkuda boonustele madalaid läbimängimise nõudeid või tasuta spinne hoopis ilma läbimängimiseta. Järgnevalt vaatamegi, mida need endast täpsemalt kujutavad!

Leia parimad ilma läbimängimiseta online kasiinod

Loe rohkem online kasiinode kohta, mis pakuvad regulaarselt ilma läbimängimseta tasuta keerutusi ning tutvu nendega lähemalt.

Mis on ilma läbimängimiseta tasuta keerutused?

Tasuta spinnid ilma läbimängimiseta on priikeerutused, mille saad kasiinolt ilma, et peaksid nendega saavutatud võite läbi mängima. Ilma läbimängimiseta tähendab seda, et kui saad mõnele võiduliinile pihta ja võidad raha, siis saad selle kasvõi kohe soovi korral mänguportaalist välja kanda pangakontole või muule maksevahendile, mida kasutasid sissemakse tegemiseks.

Jama on aga selles, et taolisi diile ei pruugi leida kuigi sageli ega palju. Jah, Unibet, Ninja kasiino ja Coolbet selliseid kampaaniaid küll teevad, kuid mitte ülemäära tihti.

Tegelikult pole vahet, kui mitu korda tuleb tasuta spinnid läbi mängida või kui väärtuslikud need on- nimetuse poolest on need ikka samad. Erinevus tuleb sisse just selle puhul, kui väärtuslik on iga keerutus eraldi ning mitu korda tuleb võidud läbi mängida. Võid kohata ka väljendeid nagu boonusspinnid, priikeerutused ja muu, kuid põhimõtteliselt tähendavad need ikka sama asja. Erinevad on aga korduvkeerutused.

Miks valida ilma läbimängimiseta tasuta keerutused ja kuidas need töötavad?

Kasiinomängija jaoks on ilma läbimängimiseta boonused tõeline kullaauk. Kui tavaliselt tuleb boonused ja tasuta spinnidega võidud enne väljamakset mitu korda läbi mängida, siis ilma läbimängimiseta priikeerutused on erinevad tehes väljamakseni jõudmise märksa hõlpsamaks.

Võrdleme neid hetkeks ilma sissemakseta tasuta spinnidega. Neid saab ka ilma sissemakset tegemata, kuid enne väljamakse tegemist tuleb võidud kuni 60 korda läbi mängida. Ka madalate läbimängimise tingimuste puhul võib raha vabastamine nõude siiski palju vaeva ja raha. Sellepärast soovitame järgmisel korral enne kampaanias osalemist kindlasti tutvuda reeglitega ja eriti just läbimängimise tingimustega.

Vaatame järgnevalt tüüpilist pakkumist:
Tasuta spinne – 50
Läbimängimise nõue – 35

Võidad – 20 eurot
Seega panustada tuleb 700 euro eest (20 x 35)

700 eurot on suhteliselt suur summa, sest kui võitsid 20 eurot, siis ainult neid vahendeid kasutades võib ülesanne ületamatuks osutuda. Kui sa just ei võida kohe suuremat summat või ei kanna oma raha mängijakontole juurde.

Läbimängimist on soovitatav teha madala volatiilsusega mängudel, millel võite saab sagedamini, kuigi need on väiksemad. Ilma läbimängimiseta priikeerutuste puhul neid muresid üldse ei ole, sest võite eraldi läbi mängima ei pea. Siiski, et üldse tasuta spinnidele kvalifitseeruda, tuleb tavaliselt teha sissemakse või täita mõni lihtne mission või ülesanne mängudel.

Kuidas leida ilma sissemakseta tasuta spinne, mida ei pea ka läbi mängima?

Väga üksikud parimad online kasiinod annavad tasuta keerutusi ilma sissemakseta nii, et nendega saavutatud võite ei pea läbi mängima. See on operaatori poolt tõeliselt helde žest, sest paneb mängija eriti soodsasse olukorda. Mõtle, mis oleks, kui ei peaks üldse oma rahaga riskima, aga võimalus võita oleks siiski olemas?

Nagu juba mainisime, ei ole sellised diilid aga eriti levinud ja kui püüad neid leida, võib juhtuda, et kulutad suure hulga oma aega ilma erilist edu saavutamata. Parem hoia pilk peal meie lehel ning saad info kätte kiirelt, sest tegeleme just selliste pakkumiste otsimisega igapäevaselt.

Meie tiim nuhib välja väga erisugused kampaaniad ning siis saad juba ise otsustada, kas soovid nendega liituda. Tasuta spinnid on meie lemmikud, kuid me ei vaata mööda ka boonustest ega muudest auhindadest.

Isegi, kui ilma sissemakseta ja ilma läbimängimiseta tasuta spinne pole, siis madalate läbimängimise tingimustega boonused on samuti asja eest. Neid on juba lihtsam leida ja esitleme neid alati ka oma saidil.

Kuidas kasutada ilma läbimängimiseta tasuta spinne?

Online mänguportaalides kipub olema nii, et kõige paremad pakkumised on laual uutele mängijatele. Põhjus on väga lihtne- nii saavad mänguportaalid omale kundesid juurde ning kasiinode populaarsus kasvab. Ilma sissemakseta ja ilma läbimängimiseta tasuta keerutused pole ka siin erand. Parimad šansid neile kvalifitseerumiseks ongi just uutel mängijatel registreerimise või esimese sissemakse eest. Vaatame täpsemalt, kuid see käib.

Eestis on online mänguportaale hulgaliselt tänu täpsele regulatsioonile ja koostööle riigi, operaatorite ja mängijate vahel. Meie lehel leiad väga erinevat tüüpi online kasiinosid, kuid siiski on neil üks ühine omadus: kõik on pidanud hankima tegevusloa pärisraha peale mängude pakkumiseks.

Leia meie lehelt enda jaoks sümpaatseim kasiino ja alusta sissemakse või registreerimisega. Alustamine ei võta rohkem kui mõni minut. Kui mänguportaal pakub tasuta keerutusi, siis nüüdseks peavad need juba kontol olemas olema.

Pane tähele, et osade pakkumiste puhul on nõutud minimaalne sissemakse. See võib olla näiteks 20€ tehingu kohta. Vali endale sobiv maksemeetod ja saad preemiat kasutada kohe peale konto kinnitamist.

Ilma läbimängimiseta tasuta spinnide plussid ja miinused

On loomulik, et midagi sellist nagu ilma läbimängimiseta tasuta spinnid, võivad esialgus tekitada umbusku. Ega kõike, mida netis reklaamitakse ei peagi uskuma. Siiski on tegemist mängija jaoks ühe kõige ausam diil. Mitte iga kasiino ei ole valmis mängijatele vastu tulema ja võitmist sellisel määral lihtsamaks muutma. Kuid ka läbimängimiseta priikeerutustel on omad miinused. Neid nüüd vaatamegi.

– Plussid
võite ei pea läbi mängima. Raha, mille võidad saad endale jätte
pakutakse ainult kõige hinnatumatest kasiinodes

– Miinused
ajalised kasutuspiirangud
limiit maksimaalsele võidusummale
neid on raske leiad ja pole sugugi igas kasiinos
vähem keerutusi kui läbimängimisega spinnide puhul

Reeglid läbimängimiseta tasuta spinnide pakkumisel

Kuuldes, et võite tasuta spinnidega ei pea läbi mängima, võib alguses lausa ekstaasi sattuda. Kui tegemist on usaldusväärse mängukohaga, siis võid kindel olla, et nii ka on. Siiski tuleb alati enne asja kallale asumist tutvuda kampaania detailsete tingimustega, et aru saada, kui palju võid täpselt ikkagi võita.

Kõige ülevaatlikuma info iga boonuse kohta leiad meie lehel, kuid kui soovid teada kõiki detaile, soovitame reeglid üle kontrollida ka konkreetse online portaali kampaaniate lehel. Olulisemad tingimused puudutavad minimaalse nõutud sissemakse väärtust, priikeerutuste kehtivusaega, maksemeetodeid(mõni maksemeetod ei pruugi olla boonuse saamiseks kõlbulik) ja kampaania pikkust.

Pead ka teadma, millises mängus saad tasuta spinne kasutada ning kui palju nendega maksimaalselt võita. Mis puudutab ilma läbimängimiseta tasuta spinne, siis pole harv juhus, et nendega saavutatud võitudele kehtestatakse ülempiir, näiteks 50€/500€ või rohkem olenevalt kasiinost.

Kuidas võtta läbimängimiseta tasuta spinnidest maksimum?

Tasuta keerutustest maksimumi võtmiseks on vaja teada, kuidas seda teha. Järgi meie nippe ja lisaks koged turvalist mänguelamust:
– vali meie online kasiinode lehelt litsentseeritud mänguportaal ja tutvu nende pakutavate boonustega Ära unusta enne mängima hakkamist tutvuda kampaania reeglite ja tingimustega.
– kontrolli, kui pikk on boonuste kasutusperiood ja pane tähele, millistel mängudel ei saa boonust kasutada. Vabalt võib kasiino seada ka maksimaalse võidusumma piirangu.
– vali endale sobiv maksemeetod ning veendu, et see sobib tasuta spinnide saamiseks.


Korduma Kippuvad Küsimused

Võtame eelneva teema kokku järgnevate korduma kippuvate küsimustega ilma läbimängimiseta tasuta spinnidega kohta:

Mida kujutavad endast läbimängimise tingimused?

Läbimängimise tingimused tähendab seda, mitu korda pead boonuse läbi mängima enne, kui saad raha mängijakontolt välja kanda pangakontole. Enne, kui sa pole läbimängimise tingimusi täitnud, boonusraha kasiinost välja kanda ei saa.

Kuidas läbimängimise tingimused töötavad?

Selleks, et läbimängimisest aru saada esitame lihtsa näite:
– Oletame, et võtad 30 tasuta keerutust
– Läbimängimise nõue on 40 korda
– Võidad 30 eurot

Valem on järgmine: 30 (võidud tasuta spinnidest) x 40 (läbimängimise nõuded) = 1200 eurot. Tähendab see, et pead läbi mängima 1200 eurot enne, kui saad tasuta spinnidega võidud välja kanda.

Mida kujutavad endast ilma läbimängimiseta tasuta spinnid?

Ilma läbimängimiseta tasuta spinnid tähendavad, et priikeerutustega saavutatud võite ei pea enne väljamakset eraldi läbi mängima. Vastupidiselt teistele tasuta keerutustele kantakse läbimängimisvabade priispinnidega võidud mängijakontole pärisrahas, mille saab soovi korral kohe kasiinost välja kanda. Lühidalt, see, mille võidad, saad endale jätta!

Kas ma võin ilma läbimängimiseta spinnidega võita pärisraha?

Jah, just see ongi seda tüüpi boonuste peamine X-faktor. Võidud ilma läbimängimiseta priispinnidest kantakse mängijakontole pärisrahas, mida ei pea enam edasi hakkama läbi mängima.

Mis tingimused rakenduvad ilma läbimängimiseta priispinnidele?

Olenevalt kasiinost rakenduvat erinevad tingimused. Alustuseks uuri väljas, millis(t)es mängus või mängudes saad spinne kasutada. On hea teada ka seda, milline on maksimaalne võit, mis boonusspinnidega välja makstakse.

Kas ilma läbimängimiseta spinnide puhul on ka limiit, kui palju nendega võid võita?

Ka siin sõltub kõik kasiinost. Mõni tõesti ei sea sellele üldse piirangut kui palju võid ilma läbimängimiseta spinnidega võita. Tavaliselt on siiski mingi number olemas, millest suuremaid võite välja ei maksta. Nii kaitsevad kasiinod ennast selle eest, et mängijad liiga lihtsalt liiga palju ei võidaks.

Kus saab ilma läbimängimiseta tasuta spinne?

Tasuta keerutusi ja boonuseid pakuvad ainult kõige preštiižemad Eesti mänguportaalid nagu Ninja kasiino, Betsafe ja veel mõned. Tüüpiliselt valitakse mõni teada-tuntud mäng nagu Starburst, mis on ennast juba tõestanud kui väga populaarne mänguautomaat.