NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.10%
Loodud: 12/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Starburst videot

Mängi Starburst demo versiooni tasuta

Starburst ülevaade

starburst slot netent

On palju arutatud Starbursti tohutu populaarsuse üle, mille üle ei saa uhkust tunda ükski teine mänguautomaat. Tegemist on mänguga, millel on võrratult lihtne kujundus, lummav atmosfäär ja rullikutel keerlevad helkivad vääriskivid. Retro-meeleolu antakse edasi neoontulede, endasse haarava taustamuusika ja kosmoseteemaga.

70-ndendad ja 80-nendad tuuaks sinuni traditsioonilisel 5×3 mängulaual, kus võite saad ühel 10-st võiduliinist ning võid võita ka 50 000 mündi väärtusega võrdse jackpoti. Suure võidu kojutoomisel on sulle abiks asendussümbolid, scätterid ja Starburst tasuta spinnid.

Mündiväärtuse saad ise määrata alates 0.01€-st kuni 10€ni ja panuseid teha 0.10€-st 100€ni. Sümbolite hulgas on lisaks vääriskividele ka seitsmed ja Bar’id. Hea uudis on, et mängus saad võite nii vasakult paremale kui paremalt vasakule moodustunud võiduliinide eest. Võiduvõimalusi suurendavad samal rullikul paiknevad asendussümbolid.

starburst slot screen

Kui Starbursti asendussümbol jääb pidama ühel 3 keskmistest rullikutest, siis jääb see oma kohale püsima ning saad 3 tasuta spinni. Kui saad selles voorus veel vähemalt ühe Wildi ja 5 tasuta spinni on sinu.

starburst slot review

NetEnti läbi aegade konkurentsitult populaarseim mäng rahuldab ka kõige nõudlikuma mängija mängukire. Tänu sellele, et võiduliinid jooksevad horisontaalselt mõlemas suunas tekib tunne nagu 10 võiduliini asemel mängiksid 20-ga.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem