Ilma sissemakseta boonused

Enamik kasiinomängijaid on alati huvitatud kampaaniatest ja pakkumistest, mis keskenduvad uutele mängudele, populaarsetele seriaalidele, filmidele ja põnevatele spordi-ja meelelahutussündmustele. Kampaaniad on kasiinode viis olemasolevate ja uute mängijate tähelepanu võitmiseks ning mängimise huvitavamaks tegemiseks. Lõppude lõpuks, kui tahan mängida, siis miks mitte teha seda lisa oma rahale ka kasiino poolt pakutavate boonustega, tasuta panuste või spinnidega?

Mõned mängijad otsustavad boonuseid ja muid kasiinopakkumisi üldse mitte kasutada ja teevadki panuseid ainult oma raha eest. Nii ei pea nad muretsema boonustele rakenduvate läbimängimise nõuete pärast ning kõik, mis nad võidavad, saavad nad kasiinost kohe välja kanda. Meie soovitame siiski kasiino-ja spordidiilidel alati silm peal hoida, sest kui oled alles uus mängija, siis mis võiks olla parem kui saada pisut rohkem raha, et mänge järele proovida.

Lisaks sissemakseboonustele, mille saamiseks tuleb sul teha ettenähtud summa ulatuses sissemakse ja tasuta spinnidele, võib mõnes kasiinos leida ka ilma sissemakseta boonuseid. Need ei ole kuigi levinud, sest ilma sissemakseta boonused on kasiino jaoks kulukad seega võib võtta omajagu aega enne, kui leiad enda jaoks sobiva diili.

ILMA SISSEMAKSETA BOONUSED EESTIS

Meile teadaolevalt ei paku hetkel üksi Eesti kasiino ilma sissemakseta boonuseid, küll aga võid saada nii Unibeti kui ka Coolbeti kasiinodes tasuta spinne ilma sissemakset tegemata- seega päris tasuta! Unibet pakub veel lisaks 10€ riskivaba panust mängija kõige esimesele mobiilis tehtud panusele ja Coolbetis saad pokkerit mängija uue mängija freerollidel. Kõik need diilid tähendavad sinu jaoks, et saad osa kasiino-ja spordiennustuse melust riskimata oma raha kaotamisega ning saad hea ülevaate, mida üks või teine platvorm endast kujutab.

Coolbet pakub lisaks veel tasuta ennustusturniire kõige põnevamata liigade ja spordisündmuste ajal nagu näiteks jalgpalli Meistrite Liiga, inglise Premier League ja Ameerika jäähokiliiga NHL. Neist ennustusmängudest saad samuti osa võtta täiesti tasuta ning võita reaalset raha!

Kui sulle meeldib bingo või tahad seda lihtsalt proovida, siis soovitame teha konto Unibetis, sest seal saavad kõik uued mängijad esimesed kaks nädalat bingot mängida täiesti tasuta.

KOKKUVÕTE

Ilma sissemakseta boonused on kasiinomängija jaoks kõige ihaldusväärsem diil, sest kes suudaks ära öelda kasiino poolt pakutavale tasuta rahale? Tegu on tõepoolest hea pakkumisega, kui suudad leida kasiino, kes sellist boonust pakub. Siin tulebki appi eestikasiinod.info leht, kus on välja toodud kõik Eesti kasiinodes käimasolevad parimad pakkumised.

Lisaks ilma sissemakseta boonustele ära unusta ka tasuta spinne, mis on niisama head, sest võimaldavad sul teha mõned spinnid ilma oma raha investeerimata. Hetkel pakuvad tasuta spinne ilma sissemakseta Coolbet kasiino ja Unibet kasiino. Mõlemal juhul saad tasuta spinnid Starburst slotimängu.