Parim tasuta kasiinod ja sissemakseta boonused 2024 aastal

Enamik kasiinomängijaid on alati huvitatud kampaaniatest ja pakkumistest, mis keskenduvad uutele mängudele, populaarsetele seriaalidele, filmidele ja põnevatele spordi-ja meelelahutussündmustele. Kampaaniad on kasiinode viis olemasolevate ja uute mängijate tähelepanu võitmiseks ning mängimise huvitavamaks tegemiseks. Lõppude lõpuks, kui tahan mängida, siis miks mitte teha seda lisa oma rahale ka kasiino poolt pakutavate boonustega, tasuta panuste või spinnidega?

Mõned mängijad otsustavad boonuseid ja muid kasiino kampaaniad üldse mitte kasutada ja teevadki panuseid ainult oma raha eest. Nii ei pea nad muretsema boonustele rakenduvate läbimängimise nõuete pärast ning kõik, mis nad võidavad, saavad nad kasiinost kohe välja kanda. Meie soovitame siiski kasiino-ja spordidiilidel alati silm peal hoida, sest kui oled alles uus mängija, siis mis võiks olla parem kui saada pisut rohkem raha, et mänge järele proovida.

Lisaks sissemakseboonustele, mille saamiseks tuleb sul teha ettenähtud summa ulatuses sissemakse ja tasuta spinnidele, võib mõnes kasiinos leida ka ilma sissemakseta boonuseid. Need ei ole kuigi levinud, sest ilma sissemakseta boonused on kasiino jaoks kulukad seega võib võtta omajagu aega enne, kui leiad enda jaoks sobiva diili.

Sissemakseta kasiino ja boonused 2024 aastal

coolbet kasiino veebileht
Tasuta 25 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni

Coolbet Kasiino

www.coolbet.com

paf kasiino website screen 2022
Tervitusboonus 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead

Paf Kasiino

www.paf.ee

nutz casino website screen
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 50 WinSpinni

Nutz Kasiino

www.nutz.ee

Piirangud ilma sissemakseta bonusega mängimisel

Nagu nimigi ütleb, saad ilma sissemakseta boonuse ilma sissemakset tegemata. Jah, nii lihtne see ongi, kuid siiski tasub silmas pidada paari olulist aspekti:

1. Kui sa võidad ilma sissemakseta boonusega raha, siis võid üsna kindel olla, et saadud võidusumma ning saadud boonus tuleb sul enne väljamakse tegemist läbi mängida keskmisel 40-60 korda.

Oletame, et said ilma sissemakseta boonuse 10€ läbimängimise nõudega 60 korda. See tähendab, et enne väljamakse tegemist tuleb sul kasiinos panuseid teha vähemalt 600€ eest. Arvestades, et mänguautomaatide tulusus mängijale on keskmiselt 90-95%, siis on väike tõenäosus, et sa suudad läbimängimise tingimused täita, kuid kuna tegemist on tasuta boonusega, siis kaotada ei ole midagi.

2. Ilma sissemakseta boonustele kehtib reeglina maksimaalse väljamakse limiit. See tähendab, et kui võidad boonusega näiteks 1000€ ja väljamakse limiiti on 50€, siis saadki kasiinost välja kanda 50€.

3. Ei tasu unustada ka teatud kasiinopoolseid piiranguid väljamakse tegemiseks. Kõige levinumad neist on nõue teha väljamakse kasutades sama maksemeetodidt, mida kasutasid sissemakse tegemiseks, samuti võidaks nõuda enne väljamakse tegemist sissemakset.

Ilma sissemakseta boonused Eestis

Meile teadaolevalt ei paku hetkel üksi Eesti kasiino ilma sissemakseta boonuseid, küll aga võid saada nii Unibeti kui ka Coolbeti kasiinodes tasuta spinne ilma sissemakset tegemata- seega päris tasuta! Unibet pakub veel lisaks 10€ riskivaba panust mängija kõige esimesele mobiilis tehtud panusele ja Coolbetis saad pokkerit mängija uue mängija freerollidel. Kõik need diilid tähendavad sinu jaoks, et saad osa kasiino-ja spordiennustuse melust riskimata oma raha kaotamisega ning saad hea ülevaate, mida üks või teine platvorm endast kujutab.

Coolbet pakub lisaks veel tasuta ennustusturniire kõige põnevamata liigade ja spordisündmuste ajal nagu näiteks jalgpalli Meistrite Liiga, inglise Premier League ja Ameerika jäähokiliiga NHL. Neist ennustusmängudest saad samuti osa võtta täiesti tasuta ning võita reaalset raha!

Kui sulle meeldib bingo või tahad seda lihtsalt proovida, siis soovitame teha konto Unibetis, sest seal saavad kõik uued mängijad esimesed kaks nädalat bingot mängida täiesti tasuta.

Võida slottidel pärisraha ilma sissemakset tegemata

Nopi tasuta kasiinoboonus Eesti popimates kasiinodes ilma oma raha sisse panemata. Kasuta võimalust ja mängi alguses üldse ilma omainvesteeringuta.

 1. QuickSlot Kasiino Logo
  QuickSlot Kasiino
  UUS KIIRKASIINO Tervituspakkumine 200% kuni €500 + 10% cashback
  MÄNGI NÜÜD
 2. Ninja Kasiino Logo
  Ninja Kasiino
  ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS! Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
  MÄNGI NÜÜD
 3. BetSafe Kasiino Logo
  BetSafe Kasiino
  Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni
  MÄNGI NÜÜD

Ilma sissemakseta boonused on kasiinomängija jaoks kõige ihaldusväärsem diil, sest kes suudaks ära öelda kasiino poolt pakutavale tasuta rahale? Tegu on tõepoolest hea pakkumisega, kui suudad leida kasiino, kes sellist boonust pakub. Siin tulebki appi eestikasiinod.info leht, kus on välja toodud kõik Eesti kasiinodes käimasolevad parimad pakkumised.

Lisaks ilma sissemakseta boonustele ära unusta ka tasuta spinne, mis on niisama head, sest võimaldavad sul teha mõned spinnid ilma oma raha investeerimata. Hetkel pakuvad tasuta spinne ilma sissemakseta Coolbet kasiino ja Unibet kasiino. Mõlemal juhul saad tasuta spinnid Starburst slotimängu.