Võida 100€ riskivaba panus ja JBL Charge 3 Bluetooth kõlar!

betsafe livebet king

Kevad ei ole enam mägede taga ja ka spordimaastikul on toimumas raputavad muutused. Kui skandaalne talispordi hooaeg hakkab läbi saama, siis korv-ja jalgpalliliigades alles läheb põnevaks! Kui tunned, et sinus on potentsiaali skoorida ka mängude ajal ja tõusta Betsafe’i Live-panuse kuningaks, siis ära enam oota.

Alates 04.03.2019 kella 00:01 kuni 31.03.2019 kella 23:59ni toimub Betsafe’is igal nädalal live-panuste auhinnajaht. Kõik, kes võidavad vähemalt kaks live-panust kampaania nädala jooksul, tagavad omale riskivaba panuse ja tasuta spinnid Gonzo’s Quest slotil. Mida rohkem live-panuseid nädala jooksul võidad, seda suurema riskivaba panuse ja rohkem tasuta spinne saad!

2–3 võidu eest saab mängija 10€ väärtuses riskivaba panuse ja 5 tasuta keerutust Gonzo’s Quest slotil. 4–6 võidu eest saab mängija 15€ väärtuses riskivaba panuse ja 10 tasuta keerutust Gonzo’s Quest slotil. 7–10 võidu eest saab mängija 20€ väärtuses riskivaba panuse ja 15 tasuta keerutust Gonzo’s Quest slotil. 11–20 võidu eest saab mängija 25€ väärtuses riskivaba panuse ja 20 tasuta keerutust Gonzo’s Quest slotil. Kui saad 21 või enam võitu, saad 40€ riskivaba panuse ja 25 tasuta keerutust Gonzo’s Quest slotil.

Kõik mängijad, kes võidavad kampaania nädala jooksul vähemalt kümme 5€ väärtuses live-panust, osalevad JBL Charge 3 Bluetooth kõlarite loosis!

Jäta meelde, et auhindade saamiseks tuleb teha pärisraha eest vähemalt 5€ live-panuseid minimaalse koefitsiendiga 1.5 või kõrgem. Arvesse lähevad ka mitmikpanused, mille iga valiku koefitsient on vähemalt 1.5 või kõrgem.

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: