NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.00%
Loodud: 11/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €2
  • Võimalik võit: kuni 62,500 mündid

Vaata Gonzo’s Quest videot

Mängi Gonzo’s Quest demo versiooni tasuta

Gonzo’s Quest ülevaade

gonzos quest slot

Gonzo jättis Armada, et minna üksi kullajahile El Doradosse – linn, mis on kuulus just oma kullavarude poolest. Ühine seiklusjanulise hispaania vallutajaga NetEnti ühel aegade populaarseimal mängul, mis ei ole mängijate südamed võitnud ainult köitva visuaalse teostuse ja kujunduse vaid ka hulga innovatiivsete ja tasuvate boonustega. Üks neist on näiteks Laviini režiim, mis vapustas netimängude maailma nagu tõeline tormipuhang.

gonzos quest slot screen

See kuulus mäng tuuakse mängijate ette 5×3 mänguväljal ja 20 fikseeritud võiduliiniga. Võite saad iga 3 või enama vasakult paremale reastunud sama sümboli eest. Vali mündiväärtus alates 0.01€-st 0.50€-ni ja tee panuseid 0.20€-st 50€ni. Lõika kasu Vabalangevatest Scatteritest, Wildidest, Laviini režiimist ja võidukordajatest. Mängul ei ole standardset jackpotti, kuid suured võidud ei jää tulemata, kui suudad vältida Laviini alla jäämist. Laviin paneb sümbolid plahvatama ja kaotab need mänguväljalt sootuks, kuid võid nii saad oma võidusumma korrutatuks 5-ga.

Mängu kõige silmapaistavam boonus on aga hoopis Vabalanguse sümbol. See võib pidama jääda ainult 1., 2. ja 3. rullikul. Kui saad neid 3 või rohkem, käivitub 10 Vabalanguse boonusvooru: selles voorus võiduliini moodustamine käivitab omakorda Laviini ja maksimaalne võidukordaja on kuni 15.

gonzos quest slot screen

Gonzo’s Quest on ülipopulaarne ja suurepärase visuaalse teostusega mäng, millel leiad erilised boonusfunktsioonid, mida teistes mängudes ei ole. Varu natuke kannatust ja lisaks rohkele lõbule võib sulle osaks saada ka kenake rahaline preemia.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid