BetSafe Spordiennustus Logo

Reiting: 8.5

  • Veebileht: 10
  • Kasiino mängud: 10
  • Boonused ja Promod: 7
  • Sisse ja Väljamaksed: 7
  • Klienditugi: 9.5
  • Partnerlus: 7.5

BetSafe Spordiennustus ülevaade

betsafe main

BetSafe Eesti | Online Spordiennustuse ülevaade – arvustused ja boonused

Betsafe Eesti endise nimega Triobet on eestlase jaoks küllaltki uus nimi. Triobet on alates selle loomisest olnud Eesti online-hasartmängude maailmas üks suurimaid tegijaid ja toetades paljusid suuri Eesti spordiliigasid, klubisid ja üritusi on eestlaste jaoks nimi väga hästi teada. 2017. aastal aga tehti läbi liitumine globaalse brändiga Betsafe, mis on peamiselt suunatud Suurbritannia ja Skandinaavia turgudele, kuid 2017. aastast pakub teenuseid ka Baltikumis.

Triobeti brändi ja kasiino näol on tegemist on ühe Eesti vanima online-kasiinoga, mis sai alguses juba 2004 aastal Jan Svendseni algatusel, kes on aluse pannud ka mitmele teisele kasiinole põhjamaade regioonis nagu näiteks Soomes ja Rootsis ülipopulaarne NordicBet ja suhteliselt uus, kuid Eestis üheks tugevaimaks tegijaks tõusev Coolbet kasiino. Triobeti võib julgelt pidada Eesti online-kasiinonduse ja spordiennustuse teerajajaks ja trendiloojaks.

Praeguse nimega Betsafe on osa suurest Betsson Group LTD kontsernist, kuhu kuuluvad ka sellised suured brändid nagu Betsson ja NordicBet, mis keskenduvadki põhiliselt Soome, Rootsi ja Norra mängusõprade lõbustamisele. Betsson Group on hiiglaslik kasiinoettevõtte, millel on kontoreid nii Rootsis, Suurbritannias, Maltal, Ungaris kui ka paljudes teises riikides. Seega on tegemist väga suure ja usaldusväärse firmaga, .EE veebilehe aktsiad on isegi noteeritud Rootsi börsil. Lisaks Eestile saavad Betsafe’i mänge ja teenuseid kasutada ka lätlased, leedulased ja muud Euroopa riigid. Eesti mängija leiab kogu mängudevaliku www.betsafe.ee veebilehelt.

UUENDATUD TERVITUS SUPERPAKKUMINE
Uue mängija boonus 100% kuni 200€
Võta boonus

BetSafe.ee veebileht

Veebileht on üsna lihtsasti arusaadav ning lisaks traditsioonilistele spordialadele saab panuseid teha ka e-spordi, muusika, poliitika, äri, TV-sündmuste ja erisündmuste peale. Lisaks on valik “Päevapakkumine”, kus antakse ette üks panuste kombinatsioon ja koefitsient, mille mängija saab hõlpsalt panustamissedelile lisada.

Betsafe’i lehel leiab ka livescore-teenuse, kus saab silma peal hoida käimasolevatel põnevusmatšidel ning “Kuumimad Pakkumised” kategooria, mis annab hea ülevaate just praegu kõige populaarsematel matšidel ja spordisündmustel.

BetSafe blogi

Tahad olla kursis uudiste, statistika ja arvamuslugudega kõige kuumemate spordisündmuste kohta? Siis heida pilk Betsafe’i blogile, mis annab hea ülevaate just kõige põnevamatest eesootavatest turniiridest, rallidest ja jalgpallikohtumistest! Samuti leiab blogist nipid ja strateegiad tulemuslikuks panustamiseks. Spordiennustus on põnev ajaviide, kuid lõppude lõpuks on see ka üks võimalus teenida korralik summa raha, kui sul on piisavalt teadmisi ja kannatlikkust. On olemas palju erinevaid strateegiaid ja nõuandeid, kuidas omale tagada kõige kindlam võit, kuid ükski neist ei tööta kunagi 100%. Aga võib-olla ongi just see spordiennustuse võlu? Nagu öeldakse, kes ei riski, see šampust ei joo! Üldreeglina siiski on võidu võti olla kursis panustamise reeglitega ning justnimelt koguda võimalikult palju informatsiooni mistahes mängu või sündmuse peale oma raha paned.

BetSafe panustamine ja live-bet

Betsafe’is panustamine on lihtne- loo konto, tee sissemakse ja leia enda jaoks huvipakkuv spordiala/sündmus, vajuta koefitsientide peale ja oledki valmis raha teenima. Lisaks blogile, kus leiad hulga panustamise vihjeid ja ülevaateid suurematest spordisündmustest, viska pilk peale ka andmepõhisele jalgpalli Premier League ja Meistrite Liiga ennustustele.

betsafe spordiennustus live bet

Spordiennustuse liigid

Lisaks üksik-ja mitmikpanustele saab Betsafe’i lehel teha ka süsteemipanuseid, mis tähendab, et süsteem otsustab sinu eest, milline panuste kombinatsioon käiku lasta. Sellel juhul ei saa mängija ise midagi valida vaid piletile pannakse süsteemi poolt mitu erinevat panust ning mängija saab otsustada, kas selline kombinatsioon talle sobib.

Bet Safe Cashout funktsioon

Juba mõnda aega pakub Betsafe “Cashout” funktsiooni, mis tähendab, et osade matšide ja sündmuste peale panustades saab mängija teatud osa oma tehtud panusest tagasi võtta, kui talle peaks tunduma, et sündmused ei arene tema soovitud suunas. See funktsioon ei ole siiski kasutatav kõigi panuste puhul vaid ainult vastava “cashout” märgistusega panuste puhul. Samuti ei saa cashout funktsiooni kasutada mistahes ajahetkel vaid ainult teatud ajani, kui mängus ei ole veel kõik otsustatud. Taoline funktsioon lisab mängu põnevust ning annab mängijale võimaluse oma meelt muuta ning nii mõnegi panuse “päästa”.

Betsafe kampaaniad ja pakkumised – boonused ja tasuta panused

Uue kliendi pakkumised on Betsafe’is väga head nii kasiinosõbrale, pokkerihundile kui ka spordi peale panustajale.

Uue mängija boonus

Kõik uued kliendid, kes varem Betsafe spordiennustuses panuseid teinud ei ole, saavad spordi peale panustamiseks 100% kuni 200€ boonuse. Selleks tuleb sissemakse aknas vajutada “Võta boonus nupule” ja teha vähemalt 10€ sissemakse. Seejärel saab mängija sissemakse summaga võrdse boonuse kontole lisaks. Näiteks 10€ sissemakse puhul lisatakse 10€ boonus ja maksimaalse 200€ boonuse saamiseks tuleb teha 200€ sissemakse.

Boonust saab kasutada spordi peale ennustamiseks ja enne väljamakse tegemist tuleb see vähemalt kuuel korral läbi mängida minimaalse koefitsiendiga 1,8 või kõrgem. Loe rohkem infot!

betsafe spordiennustuse kampaaniad

Muud kampaaniad

Tavaliselt leiab Betsafe’is heal juhul ühe või maksimaalselt kaks spordipakkumist, mis on keskmine, kuid võrreldes konkurentidega siiski väike arv. Kui võrrelda näiteks Tonybetiga, kus on väga palju väikeseid kampaaniaid või Coolbetiga, kus võib meeletu hulk spordipakkumisi lausa silme eest kirjuks lüüa! Samas kui kasiinopakkumisi on Betsafe’is konkurentidega võrreldes rohkem ning mängijad hoitakse tegevuses iga päev.

Viimasel ajal tehakse Betsafe spordiennustuses aeg-ajal siiski väga huvitava kontseptsiooniga “boosted-odds” spordikampaaniaid, kus etteantud kindla panuse summa ja kindla koefitsiendiga panustades või oma tehtud panuse tagasi teenida mitmekümne kordselt. Teistes Eesti spordiennustuse portaalides selliseid pakkumisi ei ole väga näha olnud, kui välja arvata hiljutine Optibeti analoogne kampaania Ott Tänaku võidu peale Türgis, mis jättis vägisi mulje, et kampaania formaat ongi konkurendi pealt maha kopeeritud.

Betsafe pakkus alles hiljuti taolist suurendatud koefitsiendiga kampaaniat samuti ralliässa Ott Tänaku võidu peale panustamisel ning poksiässade Mayweather- McGregor matši eel sai Eesti mängija teha iirlase võidu peale 1 eurose panuse hullumeelsena tunduva koefitsiendiga 50! Autsaider McGregor andis võitmatule ameeriklasele väga tugeva lahingu, kuid matši lõpus kustus täielikult. Iirlase võidu korral oleks Betsafe pidanud aga välja maksma päris kopsaka summa raha!

Casino VIP-klubi

Lisaks traditsioonilisele mängude eelsele panustamise(pre-match) ja mängude ajal panustamisele(live-bet) leiab Betsafe.ee lehelt ka palju muud põnevat nagu näiteks “Stars Club”, mis on ainult kõige lojaalsematele panustajatele mõeldud spetsiaalne klubi. Päris igaüks sinna ei pääse, kuid kui leiad, et Betsafe on sulle sobilik, võid aja möödudes sinna siiski kutse välja teenida.

betsafe stars club eelised

Staaride klubis kannab sinu eest erilist hoolt VIP-kontohaldur, mis tähendab, et mängijale pakutakse väga ahvatlevaid erikampaaniaid ja pakkumisi, kus koefitsiendid ja boonuste summad panevad spordisõbra lausa õhku ahmima.

Lisaks eksklusiivsele boonuste paketile saavad Betsafe’i staarid osaleda ka tõeliselt prestiižsetel spordi-ja muusikaüritustel. Kuna Betsafe on Inglismaa valitseva jalgpallimeistri Manchester City üks sponsoreid, siis pole mingi probleem Betsafe’i kliendi jaoks ära käia miks mitte näiteks City kodustaadionil Etihadil mõnda põnevuskohtumist vaatamas!

BetSafe mobiilis

Betsafe ei paku allalaaditavat rakendust, mis on olemas näiteks konkurendil Coolbetil ega ka samu funktsioone nagu näiteks statistika mängude kohta, sisse tulevad panused ega nende suurus. Ammugi ei ole Betsafe’i mobiilne leht ainult spordiennustuste tegemiseks vaid sellel on koos nii kasiino, sport kui ka pokker. Just see teeb info leidmise mängija jaoks vahel keeruliseks ning kui uus klient alles alustab mobiilse lehe kasutamist võib mõne funktsiooni leidmine olla paras peavalu.

betsafe online kasiino ülevaade

Mobiilne leht on mõnevõrra erinev desktop-versioonist, mis on ka mõistetav, kuid niivõrd suure informatsiooni hulga ja erinevate funktsioonide mahutamine ühte rakendusse on keeruline ülesanne. Kuitahes hästi seda teha püüda, siis lõppude lõpuks on kliendi jaoks sellise lehe kasutamine üsna vaevaline, samuti kannatab mobiilse lehe kiirus. Mõned funktsioonid, mis on saadaval desktop-spordiennustuses ei ole saadaval mobiilis. Näiteks ei saa mobiilis üles laadida mängija oma isikut tõendavaid dokumente. Samas on olemas panustamise ajalugu, mille leidmine võib esimesel korral osutuda üsna keeruliseks.

Kokkuvõttes on mobiilne leht Betsafe’i üks valupunkte, kuna tänapäeva inimesed kasutavad internetti ja mängivad mänge peamiselt just nutitelefonis ning kui veebileht on keeruline kasutada, siis võib mängija üsna kiirest panustamisest loobuda. Samas on peamised funktsioonid olemas ning natuke kannatust varudes saab panused täitsa tehtud.

Maksemeetodid – sisse ja väljamakse

Pakutavate maksemeetodite poolest Betsafe millegagi ei üllata ning pakutakse Swedbanki ja SEB internetipanka, VISA ja Mastercard krediitkaarte ning e-rahakottidest Skrilli ja Netellerit.

Betseif Klienditeenindus

Mis teeb Betsafe’i veel eriliseks on väga heal tasemel eesti-ja venekeelne klienditeenindus, mis on lahti E-R hommikul kella 10st kuni õhtul kella 23ni, L-P 12.00- 21.00. Muudel aegadel saab abi inglise keeles.

Koostööpartnerid

Betsafe on Inglismaa jalgpallihiiu ja valitseva meistri Manchester City üks sponsoreid ning aeg-ajalt tehakse kampaaniad, mille võitja saabki minna suuri staare oma silmaga vaatama. Poleks paha või mis?


Kui võrrelda Betsafe’i teiste Eesti spordiennustuse portaalidega nagu Olybet ja Coolbet, siis koefitsiendid on Betsafe’is võrreldavad või aeg-ajalt isegi paremad ning järjest enam pakutakse ka erinevaid panustamise liike ja mänge. Samas jääb vägisi mulje, et Betsafe’i näol on tegemist väga ratsionaalselt üles ehitatud brändiga, kus võrdselt tähelepanu pööratakse nii kasiinole, spordile kui ka pokkerile, samal ajal kui Coolbet ja Olybet on pühendunud peamiselt ainult spordiennustuse arendamisele.

Ajal, mil ka bet365 on taas Eestisse tulemas, on Betsafe’i spordiennustus keerulises olukorras jäädes konkurentidest sammukese tahapoole. Samas on betsafe.ee veebileht sobilik mängijale, kes armastab ühtviisi panustada spordi peale, aga ei ütle ära ka aeg-ajalt kasiinos slottide keerutamisele või pokkerilauas panuste tegemisele.

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUENDATUD TERVITUS SUPERPAKKUMINE
Uue mängija boonus 100% kuni 200€
Võta boonus

BetSafe Spordiennustus viimased kampaaniad

Näita rohkem