Unibet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Thunderkick, Play’n GO, Genesis Gaming, Quickspin, Push Gaming, Pragmatic Play, Big Time Gaming (BTG), BluePrint Gaming, ELK Studios, WMS (Williams), Relax Gaming, Novomatic, Lightning Box, Playson

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Unibet kasiinos läheb jagamisele 25,000€

unibet kasiino double stack kampaania

Kas oled juba proovinud uut NetEnti mängu “Double Stacks”? Kui sulle meeldib kaasaegselt lahendatud retro-stiilis puuviljaslotid, siis oled leidnud õige mängu! Sloti 5 rullikul ja kolmel real pead kombineerima väärtuslikematest sümbolitest(puuviljad, seitsmed, teemantid) standardseid võiduliine, või kasuta ära Wild-iga asendamisi, “Double Stacks” funktsiooni või samal rullikul paigutuvate Wildidega tasuta spinnide kombinatsiooni.

Suurim võimalik võit ühe spinniga on 1000-kordne panuse väärtus, mille saavutab mängija kõigil väljadel topeltteemantid saades. “Double Stacks”-funktsioon kahekordistab kõigi mänguväljal olevate sümbolite väärtuse ning võimendab seeläbi ka võidu suurust. Hea võimalus teenida kuitahes väikese panusega päris pirakas võit!

double stacks slot screen

Unibeti uus kasiinoturniir käibki selle peale, kes saab kõrgeima ühtlustatud panusega võidu. Mis see siis tähendab? Kõrgeim ühtlustatud panus tähendab, et teenid minimaalse panusega maksimaalselt suure võidu. Paras õnnevärk, aga kui sulle “Double Stacks” meeldib, tasub igal juhul proovida, sest ära jagatakse lausa 100 sularahaauhinda koguväärtusega 25 000€ ning 900 tasuta keerutuse auhinda mängus “Book of Dead”. Ning, kes teab, võib-olla naeratab õnn just sinule ja pistad tasku peavõidu 5000€ puhtalt kätte!

Kampaania tingimused:

1. Turniirile kvalifitseerumiseks peab mängima vähemalt 20 ringi
2. Kampaania kestab vahemikus 25. september kuni 4. oktoober

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
VÕTA BOONUS