NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 9610%
Loodud: 24/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €200
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid

Vaata Double Stacks videot

Mängi Double Stacks demo versiooni tasuta

Double Stacks ülevaade

double stacks slot

Retro-modernne on uus mood! Slotikad, mis sarnanevad igipopulaarsetele puuviljamängudele teevad tugevat comebacki. “Double Stacks” oma puuviljade, seitsmete, teemanti ja “bar” sümbolite ja traditsioonilise tasuta spinnide vooruga sobib just sellesse kategooriasse. Mäng on iga “puuviljasloti” unelm, kus võid oma panuse summa lausa 1000-kordselt tagasi teenida.


Mängu ülevaade

Mängu avades leiad eest üsna klassikalise mänguakna eredate värvide ja rahustava taustamuusikaga. Mängu ülaosa aknakestes näed maksimaalse võidu väärtust kõige väärtuslikemate sümbolite saamisel. Slotil on 5 rullikut, kolm rida ja 10 standardset võiduliini, mille hulka kuuluvad Wild-iga asendamised, “Double Stacks” ja samal rullikul paigutuvate Wildid ega tasuta spinnide kombinatsioon.

Kasumlikkus mängijale on 96.10%, sealjuures suurim võimalik võit ühe spinniga on 1000-kordne panuse väärtus, mille saavutab mängija kõigil väljadel topeltteemantid saades. Panuse suurust saab valida 0.10€ kuni 100€, samuti on olemas “Auto Play” valik. Mäng on HTML5 formadis ja mängitav nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis.

double stacks slot screen

Slotil on kaheksa madalama väärtusega puuvilja sümbolit ja kõrgema väärtusega kellade, seitsmete, teemantide ja “bar” sümbolit. “Wild” sümbol on kuldne täht “Wild” tekstiga ning see asendab kõiki teisi sümbleid peale scatter sümboli.


Double Stacks

Mängu tavarežiimis saavad ainult neli väärtuslikemat sümbolit paikneda ühel rullikul, samas kui tasuta spinnide režiimil võib samal rullikul paikned ka wild-sümbol. Saades ühel rullikul kõik samad sümbolid kahekordistab see sümbolite arvu kolmest kuueni.


Double Stacks tasuta spinnid

Kolme, nelja või viie scatter sümboli eest saad 5, 15 ja 30 tasuta spinni. Selles režiimis kahe kuni viie scatter saamisel saad veel lisaks 2 – 30 tasuta spinni.


Kokkuvõte

Võtta või jätta? Kuigi mängul on perfektne graafika ja võimalik oma panuse väärtus tagasi võita lausa 1000-kordselt, siis ei tekita mäng siiski erilist vau-efekti. Mäng töötab hämmastavalt ladusalt ka peale pikemat mängimist ja ka animatsioonid on küllaltki silmatorkavad, kuid tundub, et Netent ei ole väga pingutanud millegi ekstra-laheda väljamõtlemiseks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Rohkem infot

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee