NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 9610%
Loodud: 24/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €200
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Double Stacks videot

Mängi Double Stacks demo versiooni tasuta

Double Stacks ülevaade

double stacks slot

Retro-modernne on uus mood! Slotikad, mis sarnanevad igipopulaarsetele puuviljamängudele teevad tugevat comebacki. “Double Stacks” oma puuviljade, seitsmete, teemanti ja “bar” sümbolite ja traditsioonilise tasuta spinnide vooruga sobib just sellesse kategooriasse. Mäng on iga “puuviljasloti” unelm, kus võid oma panuse summa lausa 1000-kordselt tagasi teenida.


Mängu ülevaade

Mängu avades leiad eest üsna klassikalise mänguakna eredate värvide ja rahustava taustamuusikaga. Mängu ülaosa aknakestes näed maksimaalse võidu väärtust kõige väärtuslikemate sümbolite saamisel. Slotil on 5 rullikut, kolm rida ja 10 standardset võiduliini, mille hulka kuuluvad Wild-iga asendamised, “Double Stacks” ja samal rullikul paigutuvate Wildid ega tasuta spinnide kombinatsioon.

Kasumlikkus mängijale on 96.10%, sealjuures suurim võimalik võit ühe spinniga on 1000-kordne panuse väärtus, mille saavutab mängija kõigil väljadel topeltteemantid saades. Panuse suurust saab valida 0.10€ kuni 100€, samuti on olemas “Auto Play” valik. Mäng on HTML5 formadis ja mängitav nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis.

double stacks slot screen

Slotil on kaheksa madalama väärtusega puuvilja sümbolit ja kõrgema väärtusega kellade, seitsmete, teemantide ja “bar” sümbolit. “Wild” sümbol on kuldne täht “Wild” tekstiga ning see asendab kõiki teisi sümbleid peale scatter sümboli.


Double Stacks

Mängu tavarežiimis saavad ainult neli väärtuslikemat sümbolit paikneda ühel rullikul, samas kui tasuta spinnide režiimil võib samal rullikul paikned ka wild-sümbol. Saades ühel rullikul kõik samad sümbolid kahekordistab see sümbolite arvu kolmest kuueni.


Double Stacks tasuta spinnid

Kolme, nelja või viie scatter sümboli eest saad 5, 15 ja 30 tasuta spinni. Selles režiimis kahe kuni viie scatter saamisel saad veel lisaks 2 – 30 tasuta spinni.


Kokkuvõte

Võtta või jätta? Kuigi mängul on perfektne graafika ja võimalik oma panuse väärtus tagasi võita lausa 1000-kordselt, siis ei tekita mäng siiski erilist vau-efekti. Mäng töötab hämmastavalt ladusalt ka peale pikemat mängimist ja ka animatsioonid on küllaltki silmatorkavad, kuid tundub, et Netent ei ole väga pingutanud millegi ekstra-laheda väljamõtlemiseks.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
SOON vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
SOON dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

NetEnt Slotid 96.04% 17. Sep 2020
NEW rage of the seas slot

Rage of the Seas

NetEnt Slotid 96.04% 20. Aug 2020
disco danny slot

Disco Danny

Näita rohkem