Unibet Kasiino Logo
 • www.unibet.ee
 • Valuutad: EUR
 • Omanik: Unibet Group
 • Asustatud: Jun. 1997

Reiting: 8.7

 • Veebileht: 9.5
 • Kasiino mängud: 10
 • Boonused ja Promod: 7.5
 • Sisse ja Väljamaksed: 8
 • Klienditugi: 10
 • Partnerlus: 7

Registreerumis boonus

5 tasuta spinni

 • (saada endale spinnid Jalgpalli MM-i kohtumise poolajal)
 • Kihlvedu: x25 korda
 • Kehtib: 30 päeva

Võta boonus

Sissemakse boonus

100% kuni €100

 • Vähemalt sissemakse: €10
 • Kihlvedu: x25 korda
 • Maks panus: €5
 • Kehtib: 30 päeva

Võta boonus

Unibet Kasiino ülevaade

unibet main

Unibet on üks pikima ajalooga online kasiino, mis on nüüdseks tegutsenud juba ligi 20 aastat. Olles juba varasemalt tegutsenud Eesti turul, kulus Unibet’il peale Eesti kaughasartmänguseaduse vastu võtmist mitu aastat enne kui otsustati naasta.

Unibet on suur rahvusvaheliselt tunnustatud online kasiino ja see väljendub suuresti ka tõeliselt laias mängutootjate ja ka erinevate hasartmängude valikus. Tõenäoliselt on Unibet ainuke Eesti online kasiino, mis pakub sloti- ja kasiinomänge niivõrd paljudelt erinevatelt mängutootjatelt. Slotimängude valikus on üle 450 mängu.

Sloti- ja kasiinomängudele lisaks leiab Unibet’ist spordiennnustuse, live kasiino, online pokker’i ja kõik võimalikud kraapekaardid ja loterii mängud.

Toimuvad erinevad iganädalased kasiino kampaaniad, kasiinoturniirid, bingoturniirid  ja muud pakkumised, mis annavad mänguelamusele lisaväärtust. Enamasti on suured kampaaniate auhinnafondid ühised üle kogu Unibeti mänguvõrgustiku, mis tähendab et samas kampaanias saavad osaleda nii mängijad Eestist, Inglismaalt kui ka näiteks Soomest. Aeg-ajalt korraldatakse erinevate tähtpäevade ja riigipühade puhul ka spetsiaalseid kampaaniaid, mis on mõeldud spetsiaalselt just Eesti mängijatele.

Unibet on Eestis litsentseeritud kasiinodest ainuke, kes on loonud päris oma bingo ja pokkeri tarkvara. Nii bingos kui pokkeritoas korraldatakse tihti erilisi kampaaniaid, kus jagatakse juhuslikele aktiivsetele mängijatele pärisraha.

– Unibet.ee veebileht

Unibet’i veebileht on ühtmoodi lihtsalt käsitletav nii arvutis kui ka nutiseadmetes. Kõik mängud on kategoriseeritud ja ka kergelt leitavad tänu otsingule.

unibet online kasiino ülevaade

Kõik Unibetis leiduvad pakkumised ja kampaaniad on koondatud ühele pakkumiste lehele, mis teeb käimasolevatest promodest ülevaate saamise väga lihtsaks.

– Unibet boonused, boonuskoodid ja kasiino pakkumised

Unibet kasiino uued mängijad saavad esmasel sissemaksel 100% kuni 100€ kasiino boonuse ja 5 tasuta spinni hittmängus Starburst. Unibet’I kasiino boonuse läbimängimise tingimused on Eesti kasiinodes ühed lihtsamad. Saadud boonuse summa tuleb läbi mängida vaid 25-kordselt.

unibet kasiino boonused ja tasuta spinnid

Spordihuvilised saavad valida kasiino boonuse asemel ka 50€ suuruse spordiennustuse boonuse ning võimaluse teha oma esimene spordiennustus mobiilil kuni 10€ väärtuses riskivabalt.

Kõik kes on loonud Unibet Eesti konto, saavad pokkeritarkvara alla laadimisel omale 10€ väärtuses tasuta pokkeri rahalaua pileti. Seda piletit saab kasutada pärisraha mängude mängimisel ning peale 750 flopi vaatamist muutub pokkeripilet pärisrahaks. Kõigile pokkerimängijatele aktiveerub automaatselt ka 200€ osadena vabastatav pokkeriboonus. Pokkeripileti ja boonuse aktiveerimiseks pole isegi sissemakset vaja teha.

– Mängud ja tarkvara

Unibet Eesti kasiino mängude valikus on hetkel üle 450 erineva kasiinomängu ja mänguautomaadi. Uusi mänge lisandub praktiliselt iga päev. Peamiselt pakutakse mängutootjate NetEnt, Microgaming, Thunderkick, Play’n Go, Genesis Gaming, Quickspin, WMS loodud mänge. Leidub ka mitmete väiksemate mängutootjate poolt loodud mänge.

unibet kasiino mangud

Unibet’i pokkeritarkvara ja online bingo mängud on loodud Eestis tarkvara tootja Relax Gaming poolt.

– Unibet mobiilikasiino

Nagu eelnevalt ka mainitud sai on Unibet’I mobiilikasiino täiesti sarnane tavalise desktop veebiga, lihtsalt pisut kompaktsem. Unibet.ee mobiilileht on lihtsasti käsitletav ja mingisuguseid kokkujooksmisi üldjuhul ette ei tule.

Unibet’i mobiiliveebi kõrval on Android ja iOS seadmetele võimalik alla laadida ka pokkeri- ja spordiennustuse rakendus.

– Maksemeetodid

Sisse- ja väljamakseid saab Unibet.ee lehel teha läbi kõigi üldlevinud maksevõimaluste. Sinna hulka kuuluvad SEB ja Swedbank internetipanga maksed, Visa ja MasterCard ja otseloomulikult Neteller ja Skrill online rahakotid.

– Klienditugi

Unibet pakub kliendituge e-maili ja live chat’I vestlustakna kaudu. Keskmine e-mailile vastamise aeg on 8 tundi. Inglisekeelne live klienditugi on saadaval 24/7, eestikeelne klienditugi on live-chatis saadaval enamasti vaid tööpäevadel.

Tuleb tunnistada, et Unibet klienditoe leidmine Unibet’i veebis on üks raskemaid tegevusi. See on lihtsalt nii raskesti märgatav. Tegelikkuses leiab kogu abi ja kontaktandmed kui klikkida veebilehe ülal ääres sisselogimise väljade kohal asuval Abi nupul. Kahjuks on see kliendile, kes seda pole varem kasutanud raskesti märgatav.


Unibet on Eesti online kasiinode seas kindlalt suurima ja kõige laiema mänguvalikuga mänguportaal. Erinevate hasartmängude laia valiku tõttu leiavad siit põnevust nii kasiinosõbrad, spordiennustajad, pokkeri- ja ka bingo mängijad.

Kõike mis puutub mängudevalikusse, sisse- ja väljamaksetesse, selle kohta võiks öelda et tegu on tõelise tippklassi kasiinoga. Kahjuks jätab tugevalt soovida klienditoe teadlikkus kampaaniate olemuslikkuse ja nende tingimuste kohta. Loodame parimat, kuid nagu suurettevõtete puhul ikka ei maksa siin jääda lootma liigsele sõbralikkusele või vastutulelikkusele nagu see on kombeks mitmes väiksemas kasiinos.

Kokkuvõte: Unibet Kasiino - usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

 • Kõige laiema mänguvalikuga Eesti online kasiino
 • Palju kampaaniaid ja kasiinoturniire
 • Hästi töötav mobiilikasiino
 • 24/7 live klienditugi
 • Kiired sisse- ja väljamaksed

Miinused

 • Eestikeelse live chat’i kaootilised lahtioleku ajad ja kättesaadavus
 • Puudub kasiino lojaalsusprogramm

Unibet Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus

Unibet Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem