Coolbet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, 2By2 Gaming, Booming Games, NetEnt Live, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Coolbet kasiinos jagavad uued mängijad 100 000 tasuta spinni!

coolbet black friday madness

Tahad kasu lõigata aasta kõige meeletumast päevast, kui poodides ostukärud lendavad ja online-poodide serverid on ülekuumenemas? Ka Coolbet ei jää peost kõrvale ning 23. novembril pakutakse uutele mängijatele kahtlemata aasta parimat diili. Kõigi sellel reedel Coolbeti konto loojate vahel jagatakse ära ei rohkem ega vähem kui 100 000 tasuta keerutust maailma kõige popimasse ja säravamasse slotimängu Starburst. Teenid spinnidega võite- võta raha kasvõi kohe oma pangakontole, sest läbimängimisnõudeid lihtsalt ei olegi!

Kuidas spinne saada? Lisaks sellele, et kõik Coolbeti uued mängijad saavad 10 tasuta spinni koheselt peale konto registreerimist ilma sissemakseta, saad osa 100 000 spinnist, kui lood konto just sellel reedel ja teed samal kuupäeval ka vähemalt 10€ sissemakse. Tasuta spinnid saad kätte järgmisel päeval peale kella 2 ning spinnide arv oleneb sellest, kui palju uusi mängijaid reedel konto registreerisid.

starburst slot screen

Hoia silm peal ka Black Friday Madness kampaania lehel Coolbetis, sest just seal on näha kui palju mängijaid on reedel juba omale konto püsti pannud. 100 000 keerutust läheb kõigi uute registreerijate vahel jagamisele võrdselt.


Kui sul Coolbetis veel kontot ei ole, siis on nüüd viimane aeg see teha, sest sellist pakkumist enam ei tule! Ja kui sulle jääb saadud tasuta spinnidest väheseks, siis tee vähemalt 20€ sissemakse ja võta lisaks 100% kuni 150€ kasiinoboonus + 50 tasuta spinni mängus Super Flip või tee hoopis 10€ sissemakse ja nopi 50€ kasiinoboonus!

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
VÕTA BOONUS