Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.17%
Loodud: 20/02/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Wild Gladiators ülevaade

wild gladiators slot pragmatic play

Löö kord majja rahutus Rooma Impeeriumis ja võta võidud välja “Wild Gladiators” mängul. Tegemist on Pragmatic Play nimelise mängulooja slotiga, millel on 25 võiduliini ja 5 rullikut ühe lisarullikuga. Sealjuures kuues lisarullik võib sisse tuua kuni 10 korda suuremaid võite. Panuseid saad teha alates 25 sendist kuni 125€ni spinni kohta ja boonustest mängivad põhirolli sama rulliku kõigile väljadele laienevad Wildid ning tasuta spinnide voor.


– SÜMBOLID JA BOONUSFUNKTSIOONID

“Wild Gladiators” kujundus on üsna lihtne ning sümbolitest näed lisaks kaardipakist tuttavatele piltidele Rooma kilpi, sõjavankrit, tiigrit ja müstilist naist. Tavasümbolitest on kõige hinnalisem Imperaator- kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, saad määratud mündi väärtusest 25, 50 ja 400 korda suurema võidu.

wild gladiators slot screen

Lisaks viiele tavarullikule segab mängul kaarte kuues boonusrullik, mis pakub ainult võidukordajaid ja wild-asendussümboleid. Moodusta võidukombinatsioon ja võit korrutatakse kuuendal rullikul pidama jäänud võidukordajaga.

Wildid – wildiks on Gladiaatori sümbol ning kui see peaks pidama jääma mistahes rulliku keskmisel positsioonil, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele. Kui võidukordaja-rullikul jääb pidama Super Wild boonussümbol, lisatakse järgmise spinni ajaks mänguväljale 5 lisawildi. Kui juhuslikult mänguväljale paisatud lisawildid satuvad rullikute keskmistele positsioonidele, paljunevad need jällegi sama rulliku kõigile väljadele. Seda nimetatakse Super Wild Boonusvooruks ja võidud kasvavad nii märgatavalt.

Kui tabad mängul kõik 5 laiuvat wildi ja 10-kordse võidukordaja samaaegselt, ootab sind massiivne 100 000 mündi väärtusega võrdne jackpotipreemia.

wild gladiators slot bonus

Tasuta spinnide voor – “Wild Gladiators” tasuta spinnide vooru pääsed, kui Kolosseumi pildiga scatter jääb pidama rullikutel 1, 3 ja 5. Tee kasiino kulul 10 spinni ja naudi kuuenda rulliku võidukordajat koos laiuvate wildidega. Boonusvooru saad taaskäivitada mistahes arv kordi.


– KOKKUVÕTE

“Wild Gladiators” on nauditav mäng Pragmatic Play mänguloojalt, mis eristub võidukordaja-rulliku poolest. Ka laiuvad Wildid ja tasuta spinnide voor aitavad võidupotentsiaali suurendada.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Pragmatic Play

john hunter scarab queen slot

John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen

vampirer vs wolves slot

Vampires vs Wolves

the great chicken escape slot

The Great Chicken Escape

Näita rohkem

Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee