Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 95.50%
Loodud: 18/11/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Book of Fallen ülevaade

Pragmatic Play nimelise mängutootja Book of Fallen on üks paljudest seikluse teemalistest mängudest. Selle võib liigitada ka raamatute teemaliseks mänguks ning kujundus on tehtud Antiik-Egiptuse elemente kasutades.


Mängu ülesehitus ja panused

Book of Fallen on volatiilne mäng suure võidupotentsiaaliga, mille mänguväli pakub 5×3 positsioone ja 10 võiduliini. Panuse väärtuseks saab valida 10 sendist 50 euroni mänguvooru kohta ning selle tagasi võita kuni 5000 kordselt.

book of fallen slot screen

Book of Fallen sobib hästi vähe kogenenumatele mängijatele just selle suure volatiilsuse pärast. Olulisemad boonused on haja- ning asendussümbolid, tasuta keerutused ja paljunevad sümbolid.


Boonused

Nagu teistegi raamatu teemaliste mängudegi puhul, siis ka siin on asendussümboliks raamatu pildike. Erinev on aga see, et igal rullikul võid maksimaalselt saada korraga kuni ühe asendussümboli.

Kui oled huvitatud tasuta spinnidest, pead korraga nägema minimaalselt kolme asendus- või hajasümbolit. Algab kõik sellega, et valitakse üks eriline ikoon, mis on siis võimeline paljunema sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb.


Kujundus ja sümbolid

Book of Fallen tegevus toimub templi sisemuses. Graafika on hea, kuid sümbolid on üsna ebaoriginaalsed. Nagu ikka kohtud Antiik-Kreeka vaaraode, jumalate ja seikleja John Hunteriga.


Kokkuvõte

Book of Fallen on populaarne raamatute ja seikluste teemaline slotikas. Ei saa öelda, et tegemist oleks kõige originaalsema mänguga, kuid asja teevad huvitavaks raha eest saadavad erilised sümbolid.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Pragmatic Play Slotid 95.50% 26. Aug 2021
chilli heat megaways slot

Chilli Heat Megaways

Näita rohkem