Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.48%
Loodud: 10/11/2021
  • Mängu tüüp: Live Kasiinomäng
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Sweet Bonanza CandyLand ülevaade

sweet bonanza candyland game pragmatic live

Sweet Bonanza Candyland on uhiuus mäng Pragmatic Play Live nimeliselt online mängude tootjalt. Selle aluseks on sama mängustuudio läbi aegade populaarseim slotikas Sweet Bonanza.


Mis teeb Sweet Bonanza Candyland eriliseks?

Sweet Bonanza Candyland on eriline, sest sellel on ühendatud omadused mänguautomaadilt ja telesšoust. Muidugi ei puudu ka live diilerid nagu ühele õigele live mängule kohane. Üks asi on auhinnad, millest tuleb veel juttu, kuid mängu ülesehitus on siin juba omaette fenomen.

sweet bonanza candyland game screen

Lisaks huvitavale ülesehitusele pakutakse Sweet Bonanza Candyland mängul 3D stiilis ruumilisi eriefekte ja kõige moodsamaid animatsioone. Paremal äärel on välja toodud mängu statistika. Kui soovid kasutada kindlat strateegiat, siis on võimalik analüüsida viimase 500 mänguvooru tulemusi.


Sweet Bonanza Candyland funktsioonid

Sweet Bonanza Candyland kuulub nii öelda “Magic Wheel” mängude hulka. Sweet Bonanza slotilt on peamised lisad üle võetud. Trall leiab aset roosa-kuldsete värvidega stuudios, kuhu on paigutatud 54 väljaga õnneratas.

sweet bonanza candyland wheel screen

Mida leiab õnnerattal? Sektoritel näed numbreid 1, 2, 5 ja 10, kuid ka erilisi Suhkurpomme, Kukkuvaid Komme ja Magusate Spinnide sümboleid. Temaatiliste sümbolite kaasabil sillutad teed boonusvoorudesse.


Kuidas võita?

Selleks, et mängul päris mitte tühjade kätega jääda, tuleks panustada selle välja peale, millel siis õnneratta nooleke lõpuks pidama jääb. Arvud töötavad võidukordajatena ehk siis need korrutatakse panuse väärtusega.

Sweet Bonanza Candyland kasumlikkus jääb vahemikku 91,15% kuni 96,48%. Parimal juhul saad panuse tagasi 20,000 kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Pragmatic Play Slotid 95.50% 26. Aug 2021
chilli heat megaways slot

Chilli Heat Megaways

Näita rohkem