NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.88%
Loodud: 10/09/2011
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €50
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Victorious videot

Mängi Victorious demo versiooni tasuta

Victorious ülevaade

victorious slot netent

NetEnt kasiinomängude loojal on nii mõnigi Vana-Aja impeeriumite teemaline mäng ning “Victorious” on üheks neist. Mäng kasutab ainult NetEnti mängudel leitavat 243-ways-to-win tehnoloogiat, sellel on äge disain ja tulus tasuta spinnide voor.


– SÜMBOLID

Kujunduses on püütud edasi anda Vana-Rooma atmosfääri ja tegelasi. Mängul on viis rullikut, 243 võiduliini ja rullikud asetuvad marssiva Rooma armee taustale. Madalama väärtusega ikoonid on mängukaardi sümbolid, millele on peale joonistatud Rooma-stiilis graveeringud.

victorious slot review

Väärtuslikumate ikoonide hulka kuuluvad marssiv armee, mõõgaga vehkiv sõdur, rüütel ja imperaator. Scatteriks on kuldne pärg ja kuldne kotkas on wild-asendussümbol.


– BOONUSED

Tasuta spinnide voor – tegemist on mängu kõige tulusama boonusvooruga ja seda saad proovida, kui järjestikkustel rullikutel vasakult paremale jääb korraga pidama vähemalt kolm kuldse pärja sümbolit. Kolm, neli ja viis pärga toovad sulle sisse vastavalt 15, 20 ja 25 tasuta spinni ning kõik võidud korrutatakse kolmega.

victorious slot screen

243 võiduliini – tegemist on NetEnti iseloomustava võiduliinide moodustumise mehhanismiga. Võite korjad seni kuni saad järjestikkustel rullikutel samu sümboleid või wilde. “243” märk on ka mõlemal pool rullikuid koos SPQR logoga, mis viitab Vana-Rooma senatile ja Rooma linna kodanikele.


– KOKKUVÕTE

“Victorious” on NetEnt mängulooja lihtsa kujunduse ja mängu ülesehitusega mäng. Kui oled varem teisi NetEnti slotte proovinud, tead, et neil on graafika poolest hoopis uhkemaid slotte. Sellegipoolest on “Victorious” mängul elevust tekitav iidseid tsivilisatsioone kujutav teema ja võimalus rohkem raha võita tasuta spinnide voorus.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid