NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 95.07%
Loodud: 14/10/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Gonzo’s Gold videot

Gonzo’s Gold ülevaade

gonzos gold slot netent

Gonzos Quest ei vaja ilmselt kellelegi tuvustamist, kuid sama tegelane on üle võtmas peamehe rolli ka paljudel teisel kasiinomängudel. Üheks neist on kõige uuem Gonzo’s Gold, mis pakub keskmisest suuremat mänguvälja ning külgnevaid sümboleid.

Gonzo on seni ennast tutvustanud nii orignaalil, Megaways tüüpi järjel kui ka live mängushow tüüpi kontseptsioonina. Seda huvitavam on nüüd jälgida, millega üllatav NetEnti järjekordne maiuspala.


Kujundus ja ülesehitus

Gonzo’s Gold pakub elamusi 5×5 mänguväljal võimalusega panuse väärtus tagasi võita kuni 5,000-kordselt. Sealjuures saad panuse väärtuseks valida 10 sendist 200 euroni mänguvooru kohta.

gonzos gold slot screen

Mängul on hästi tasakaalus võitude sagedus ja nende suurus. Olulisemate lisade hulgas paistavad silma templi pildiga hajasümbolid ja tasuta keerutused paljunevate sümbolitega.

Nagu ka teise Gonzo seeria mängude puhul, on ka siin fookuses asteekide varandus ja unustatud templid.


Boonused

Gonzo’s Gold mängul pole võiduliine vaid raha saad omavahel külgnevate samade sümbolite eest. Alates kolmest samas ikoonist kuuled juba raha kõlinat. Maksimaalne oma 25 omavahel külgnevat sümbolit.


Tasuta keerutused

Kõige olulisem on tasuta spinnidega boonusvoor, mille idee on analoogne raamatute stiilis tehtud mängudele. Alustamiseks vajad vähemalt kolme templi pildiga hajasümbolit.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem