NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.10%
Loodud: 29/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 8,500 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Mängi Reef Raider demo versiooni tasuta

Reef Raider ülevaade

reef raider slot netent

Reef Raider on väljakutsuva nimega online mänguautomaat, mille peategelane šarmikas vähihärra. Reef Raider mängu loojaks on mainekas NetEnt nimeline mängutootja ning mänguväli on kujundatud 7×7 positsioonidega.

Slotikas pakub rohkelt lisasid ning võitude saavutamiseks vajad omavahel ühenduses olevaid sümboleid, et moodustuks klaster. Olulisemate lisade hulka kuuluvad kahte tüüpi wild asendussümbolid ja kuni 50- kordne võidukordaja. Hea õnne korral võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 8,500-kordselt.


Kujundus ja sümbolid

Reef Rider mängul sukeldud imekaunisse veealusesse maailma värviliste korallide ja piraadi elu elava krabiga. See on koht, kuhu allveesõdadest on maha jäänud hulgaliselt kulda ja väärisasju ning nüüd tuleb see kõik lihtsalt kokku kühveldada!

Madalama väärtusega ikoonide hulka kuuluvad erivärvilised merekarbid. Püüa saada samu sümboleid omavahel ühenduses vähemalt 25 ja võidad panuse väärtuse tagasi kuni 22,5-kordselt. Hinnalisemateks sümboliteks on eriilmelised kalliskivid.

Wild asendussümboleid on kahte sorti. Mängu müstiliseks ikooniks on aardekirst. Lisaks erinevad võidukordaja sümbolid.

reef raider slot screen


Boonused

Reef Rider mängul aitab võiduklastreid kombineerida wild sümbol. Veel parem on aga fakt, et peale iga võidu saavutamist kaovad võidus osalenud sümbolid ja nende asemele tekivad uued.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem