Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.50%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €500
  • Võimalik võit: kuni 1,250,000 mündid

Vaata Savage Jungle videot

Savage Jungle ülevaade

savage jungle slot

“Savage Jungle” on Playtech-nimelise mängulooja viie rulliku ja viiekümne võiduliiniga slotimäng, mille eesmärk on koguda võimalikult palju gorilla- wilde. Mida rohkem wilde, seda suurem võidukordaja. Tasuta spinnide voorus jäävad kõik gorillad oma kohale ka järgnevate spinnide ajaks. Mängul saad panuseid teha alates 10 sendist 500€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Savage Jungle” valmis Playtechi-nimelise mängulooja Rarestone stuudio poolt ning visuaalselt ei paku see midagi erilist. Mängu tegevus toimub paksus vihmametsas ning sümboliteks rullikutel on A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonid koos temaatiliste lillede, liblikate, kameeleonide ja leopardidega. Neist kõige väärtuslikumad on leopardid, mille eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahekordselt, kui neid on viis.

“Savage Jungle” Wild-asendussümboliks on gorilla. See võib pidama jääda rullikutel 2, 3, 4 ja 5 ning asendada kõiki teisi sümboleid peale scatterite.


– BOONUSED

“Savage Jungle” mängul on põnevust täis Savage Wild boonusfunktsioon, mille juurde kuulub rullikute kohale asetuv punktiloendur. Kui punktiloenduri mõõdik langeb ühe peale, käivitabki järgmine spinn Savage Wild funktsiooni, millel kõik lehtedega sümbolid muutuvad Wildideks.

Tasuta spinnide voor läheb käima, kui mänguväljal jääb korraga pidama vähemalt kolm kalliskivi pildiga scatter-sümbolit. Boonusvooru alustad kümne keerutusega kasiino kulul ja kolm lisascatterit toovad vastavalt ka viis lisaspinni. Kui kohtad Wilde, siis need jäävad oma positsioonidele, millel need pidama jäid, kuni tasuta spinnide vooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Savage Jungle” mängu ülesehitus on pisut teistmoodi. Nagu juba mainitud, pead koguma gorilla-wilde nii mängu tavarežiimil kui ka tasuta spinnide voorus, et teenida võitudele väärtuslikke võidukordajaid. Kui sul on õnne, võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2500-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee