Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.50%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €500
  • Võimalik võit: kuni 1,250,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Vaata Savage Jungle videot

Savage Jungle ülevaade

“Savage Jungle” on Playtech-nimelise mängulooja viie rulliku ja viiekümne võiduliiniga slotimäng, mille eesmärk on koguda võimalikult palju gorilla- wilde. Mida rohkem wilde, seda suurem võidukordaja. Tasuta spinnide voorus jäävad kõik gorillad oma kohale ka järgnevate spinnide ajaks. Mängul saad panuseid teha alates 10 sendist 500€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Savage Jungle” valmis Playtechi-nimelise mängulooja Rarestone stuudio poolt ning visuaalselt ei paku see midagi erilist. Mängu tegevus toimub paksus vihmametsas ning sümboliteks rullikutel on A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonid koos temaatiliste lillede, liblikate, kameeleonide ja leopardidega. Neist kõige väärtuslikumad on leopardid, mille eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahekordselt, kui neid on viis.

savage jungle slot screen

“Savage Jungle” Wild-asendussümboliks on gorilla. See võib pidama jääda rullikutel 2, 3, 4 ja 5 ning asendada kõiki teisi sümboleid peale scatterite.


– BOONUSED

“Savage Jungle” mängul on põnevust täis Savage Wild boonusfunktsioon, mille juurde kuulub rullikute kohale asetuv punktiloendur. Kui punktiloenduri mõõdik langeb ühe peale, käivitabki järgmine spinn Savage Wild funktsiooni, millel kõik lehtedega sümbolid muutuvad Wildideks.

Tasuta spinnide voor läheb käima, kui mänguväljal jääb korraga pidama vähemalt kolm kalliskivi pildiga scatter-sümbolit. Boonusvooru alustad kümne keerutusega kasiino kulul ja kolm lisascatterit toovad vastavalt ka viis lisaspinni. Kui kohtad Wilde, siis need jäävad oma positsioonidele, millel need pidama jäid, kuni tasuta spinnide vooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Savage Jungle” mängu ülesehitus on pisut teistmoodi. Nagu juba mainitud, pead koguma gorilla-wilde nii mängu tavarežiimil kui ka tasuta spinnide voorus, et teenida võitudele väärtuslikke võidukordajaid. Kui sul on õnne, võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2500-kordselt.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem