Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.36%
Loodud: 31/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €250
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • Kasiino ja Spordiennustus

Egyptian Emeralds ülevaade

Egyptian Emeralds on tuntud Playtech nimelise kasiinomängude tootja Egiptuse teemaline slotikas, mis pakub lõbusat meelelahutust 5 rulliku ja 10 võiduliiniga. Vali panuse suuruseks 10 sendist 500 euroni keerutuse kohta ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kahesaja kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimus poolest ei saa Egyptian Emeralds mängule midagi ette heita. Kuigi Egiptuse teema on ehk slottide puhul liigagi populaarne, siis rohked kalliskividest ehitatud püramiidid rullikute taga tekitavad tunde, et suur võit peidab ennast just sellel mängul.

egyptian emeralds slot screen

Lisaks hieroglüüfidega kaunistatud juveelidele saad võite kombineerida ka šaakalist jumala, skarabeuse ja muude temaatiliste ikoonidega. Šaakal-jumal on ka kõige väärtuslikum makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 1, 3 ja 15 kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 ja 5.

Imekaunis skarabeus on wild ning lisaks asendusfunktsioonile on see võimeline moodustama ka täiesti iseseisva võiduliini. Püüa saada kombinatsioon 2, 3, 4 ja 5 wildiga ning saad panuse väärtuse tagasi vastavalt 1-, 1,5-, 5- ja 20-kordselt.


– BOONUSED

Skarabeuse pildiga wildid võivad mänguväljal pidama jääda ka omavahel külgnevalt. Kui kolmel keskmisel rullikul nii juhtub, läheb käima Scarab Respin funktsioon ühe tasuta spinniga. Kõik boonusvooru käivitanud wildid koonduvad ühele rullikule ning kui neid ilmub veel, saad veel ühe respinni.


– KOKKUVÕTE

Egyptian Emeralds näeb kahtlemata erinev välja kõigist teistest Egiptuse teemalistest mängudest. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel suuremaid võite võid saada skarabeuse wildiga.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise guardians of the abyss slot

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss

Näita rohkem