Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.26%
Loodud: 24/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €1,000
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Kingdoms Rise: Sands of Fury ülevaade

kingdoms rise sands of fury slot playtech

Kingdoms Rise: Sands of Fury on Playtech nimelise mängulooja kõrbeteemaline slotikas viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Tegemist on Playtechi “Kingdoms Rise” seeria mänguga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 1000 euroni spinni kohta. Boonustest on parimad Wild Fury paigalejäävate wildidega ning kolm jackpotti.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Kingdoms Rise: Sands of Fury” taustal paistab kõrbelinn ja rullikutel näed nelja tüüpi juveele koos viie mängu peategelasega. Temaatilisteks sümboliteks on sõdalane, sisalik, võlur, kindral ja Kuldne Kuninganna.

kingdoms rise sands of fury slot screen

Viimane neist on ka väärtuslikem makstest tehtud panuse tagasi 7,5-kordselt, kui saad neid võiduliinis viis.


– BOONUSED

“Kingdoms Rise: Sands of Fury” on eriline, sest kõik viis mängu peategelast võivad esineda ka wild asendussümbolitena. Lisaks sellele, et käima läheb Wild Fury boonusfunktsioon, kasvab ka kõigi temaatiliste wildide väärtus märgatavalt.

Kindlasti paned tähele ka erilisi žetoone, mis ilmuvad koos sümbolitega. Mida rohkem mängid, seda rohkem neid erilisi märke saad, et pääseda Kingdoms Rise “poodi”. Kogu vähemalt 500 ja aktiveerid Wild Beast Respins boonuse, kus äktšionit teeb nurjatu kollipoiss. Koll kõnnib vasakult paremale jättes oma rajale maha neidsamu temaatilisi wilde, samal ajal kui kõik juba ilmunud wildid jäävad oma kohale boonusvooru lõpuni.

Huvi korral saad ennast otse sisse osta The Queen’s Ritual boonusmängu– 300 tokensi eest saad kolm valikut ja võimaluse võita juhuslik rahapreemia. 750 tokensi eest saad neli valikut ja 1500 eest viis valikut.


– KOKKUVÕTE

“Kingdoms Rise: Sands of Fury” on pisut teistmoodi mängu ülesehituse ja boonustega kui enamik teisi slotimänge. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 250-kordselt. Eriti õnnelikud võivad käpa peale panna ka mängu kasvava võidusummaga jackpottidele.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise guardians of the abyss slot

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss

Näita rohkem