Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.26%
Loodud: 24/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €1,000
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Kingdoms Rise: Sands of Fury ülevaade

kingdoms rise sands of fury slot playtech

Kingdoms Rise: Sands of Fury on Playtech nimelise mängulooja kõrbeteemaline slotikas viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Tegemist on Playtechi “Kingdoms Rise” seeria mänguga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 1000 euroni spinni kohta. Boonustest on parimad Wild Fury paigalejäävate wildidega ning kolm jackpotti.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Kingdoms Rise: Sands of Fury” taustal paistab kõrbelinn ja rullikutel näed nelja tüüpi juveele koos viie mängu peategelasega. Temaatilisteks sümboliteks on sõdalane, sisalik, võlur, kindral ja Kuldne Kuninganna.

kingdoms rise sands of fury slot screen

Viimane neist on ka väärtuslikem makstest tehtud panuse tagasi 7,5-kordselt, kui saad neid võiduliinis viis.


– BOONUSED

“Kingdoms Rise: Sands of Fury” on eriline, sest kõik viis mängu peategelast võivad esineda ka wild asendussümbolitena. Lisaks sellele, et käima läheb Wild Fury boonusfunktsioon, kasvab ka kõigi temaatiliste wildide väärtus märgatavalt.

Kindlasti paned tähele ka erilisi žetoone, mis ilmuvad koos sümbolitega. Mida rohkem mängid, seda rohkem neid erilisi märke saad, et pääseda Kingdoms Rise “poodi”. Kogu vähemalt 500 ja aktiveerid Wild Beast Respins boonuse, kus äktšionit teeb nurjatu kollipoiss. Koll kõnnib vasakult paremale jättes oma rajale maha neidsamu temaatilisi wilde, samal ajal kui kõik juba ilmunud wildid jäävad oma kohale boonusvooru lõpuni.

Huvi korral saad ennast otse sisse osta The Queen’s Ritual boonusmängu– 300 tokensi eest saad kolm valikut ja võimaluse võita juhuslik rahapreemia. 750 tokensi eest saad neli valikut ja 1500 eest viis valikut.


– KOKKUVÕTE

“Kingdoms Rise: Sands of Fury” on pisut teistmoodi mängu ülesehituse ja boonustega kui enamik teisi slotimänge. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 250-kordselt. Eriti õnnelikud võivad käpa peale panna ka mängu kasvava võidusummaga jackpottidele.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

kingdoms rise guardians of the abyss slot

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee