Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.26%
Loodud: 29/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €2,000
  • Võimalik võit: kuni 600,000 mündid

Vaata Kingdom Rise – Reign of Ice videot

Kingdom Rise – Reign of Ice ülevaade

kingdoms rise reign of ice slot playtech

Playtech mängulooja Reign of Ice on Kingdom Rise seeria mängude neljas mäng, mis kruvib kuningriigi vallutamise seikluses põnevust veelgi juurde. Kui seeria esimesed kolm mängu tulid välja samal ajal, siis seda mängu pidid slotisõbrad vähe kauem ootama.

Kingdom Rise – Reign of Ice mänguväli pakub meelelahutust viiel rullikul 25 võiduliiniga. Võidupotentsiaali kasvatavad piiramatu arv võidukordajatega respinne, erinevat tüüpi wildid ja lukustuvad ikoonid. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 2000 euroni spinni kohta ja jõuda tehtud panuse väärtusest ka kuni kolmsada korda suuremate võitudeni! Ihaldusväärsete jackpottide abil võivad võidusummad kasvada loomulikult suuremaks.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Reign of Ice mäng pakub elamusi fantaasiamaailmas samal ajal kui võitlus käib jäise trooni peale. Võimu ihaldavad barbarid ja Põhjamaade kultuuri keskne tegelane Valkyrie.

kingdoms rise reign of ice slot screen

Nemad on ka mängu ühed väärtuslikemad sümbolid koos teiste temaatiliste kirve, ristatud mõõkade ja säravate juveelidega. Võid näha ka kilpe ja mängu logosid. Playtech mänguloojale omaselt on ka sloti graafika väga kõrgel tasemel.


– BOONUSED

Reign of Ice mängu ülesehitus on lihtne ja tehtud kergesti jälgitavaks. Mängul on ka tavapärane wild sümbol, mis võib ilmuda ainult kolmel viimasel rullikul ja asendada mistahes teisi võiduliinides puuduolevaid sümboleid.

Teisel rullikul võib ilmuda eriline Haamri Wild, mis lisaks asendusfunktsioonile pakub ka hulga respinne. Respinnide ajal ilmuvad wildid jäävad oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

Kingdoms Rise: Reign of Ice on huvitav lisandus sama seeria eelmistele mängudele. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga, mis on võimeline pakkuma piisavalt suuri võite ja seda ka üsna sageli.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee