Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.34%
Loodud: 10/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Vaata Raging Rex videot

Raging Rex ülevaade

raging rex slot

“Raging Rex” on Play’n GO mängulooja 6 rulliku ja 4096 võiduliiniga slotimäng. Kui arvad, et võiks olla põnev minna tagasi dinosauruste aega ja pista rinda Rexi endaga, siis proovi “Raging Rexi” kohe. Võid alustada mänguraha peale panuseid tehes või näidata oma oskusi kohe pärisraha eest võite püüdes.

raging rex slot screen


– BOONUSED

Tormiliselt kulgev “Raging Rex” mäng on boonuseid täis ja pole ka ime, sest raevukas T-Rex, mis on ka Wild asendussümboliks, lihtsalt ei suuda ennast vaos hoida. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale Scatteri.

Rampage Respinnid – Rampage boonus käivitub, kui Raging Rex sümbol jääb pidama mistahes rulliku kõigil väljadel korraga. Seejärel liigub T-Rex iga järgneva spinniga ühe rulliku võrra vasakule kuni jõuab esimesele rulliule. See tähistab ka respinnide vooru lõppu.

raging rex slot bonus

Raevukad Spinnid – Scatter sümboliks on Langev Meteoriit. Kui saad neid rullikutel 3 või enam, teenid vastavalt 8, 15, 20 või 30 lisaspinni. Raevukate Spinnide ajal saad iga 2 või enama scatteri eest uued 5, 8, 15 või 20 tasuta spinni. Selles voorus korrutatakse kõik võidud viiega.


– KOKKUVÕTE

“Raging Rex” on vihane mäng, millel on ometigi väga atraktiivne väljanägemine ja sobilikud heliefektid. Tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga, mis võib pakkuda võite harvemini kui mõni teine mäng, kuid see eest on need suured. Ägedad boonused ja võimalus tehtud panuse summa tagasi võita kuni 5000-kordselt peaksid olema piisavad põhjused, et võtta ette rännak tagasi dinosauruste aega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid