Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.25%
Loodud: 27/01/2022
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 8×8
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 4,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Gigantoonz videot

Mängi Gigantoonz demo versiooni tasuta

Gigantoonz ülevaade

Gigantoonz on Play N Go nimelise mängutootja uus mänguautomaat, mis kuulub samasse seeriasse teiste Toonz seeria slottidega. Tegemist on seeria neljanda väljalaskega, mille eelkäijateks Dr. Toonz, Reactoonz ja Reactoonz 2. Nagu ka nimi ütleb, on siin oodata veelgi suuremaid sümboleid ja mänguvälja.

Gigantoonz slotimöll rullub lahti 8×8 positsioonidega nii, et panuse väärtuseks saab valida 20 sendist 100 euroni mänguvooru kohta. Kui veab, võid panuse tagasi võita kuni 4,000 kordselt. Võite saad sealjuures omavahel ühenduses olevate sümbolite eest (klastrite eest).


Boonused

Nagu teistelegi Toonz tüüpi mängudele langevad siingi sümbolid positsioonidele nii-öelda kose põhimõttel ülevalt alla. Kokku on erinevaid ikoone koguni 64 ning võidu saab vähemalt kuue sama sümboli eest. Langevate sümbolit puhul, nagu ikka, võid saada sama raha eest mistahes arvu järjestikkuseid võite.

gigantoonz slot screen

Gigantoonz mängule lisavad vaheldust igasugu vigurid nagu Quantum Wild ja Mega sümbolid. Neist esimene asendab klastris mistahes teisi puuduolevaid ikoone.

Peagi märkad, et rullikute kõrval on sätitud uhke Quantumeter. Kui saad järjestikkuseid võite, hakkab see tasapisi täituma ning lisanduvad juba hoopis ägedad funktsioonid.


Kokkuvõte

Gigantoonz on suurepärane järg Toonz seeria eelmistele mängudele. Selle puhul on märgata sarnasusi Reactoonz ja Dr. Toonz mängudele, kuid teoreetiliselt maksimaalse võimaliku võidu suurus valmistab pettumuse.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem