Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.20%
Loodud: 20/01/2022
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,008 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Love Joker videot

Mängi Love Joker demo versiooni tasuta

Love Joker ülevaade

love joker slot playngo

Love Joker on uus mäng PlaynGo nimeliselt online mängude tootjalt, mille sisuks on armastus väikse vimkaga. Tegemist on jokkeri teemaliste mängude seeria 12. väljalaskega, millel panuse väärtuseks saab valida alates 5 sendist 100 euroni mänguvooru kohta. Maksimaalselt võid panuse tagasi võita kuni tuhandekordselt.

Üsna väiksel kolme rullikuga mänguväljal on viis võiduliini. Põnevust kütavad aga hoopis korduvkeerutused, mille ajal on eesmärgiks pihta saada südame kujutistele. Kui täidad Südamete Mõõdikul kõik lüngad, liigud edasi järgmisele tasemele.


Kujundus ja sümbolid

Love Joker on romantikute tõeline maiuspala, sest on kujundatud äärmiselt kaunilt. Mänguväljal domineerivad punane ja lilla. Muus osas on disain pigem minimalistlik ja tuttavlike puuvilja ikoonidega.

Love Joker on üsna lihtsalt üles ehitatud nii, et põnevaks läheb alles boonusfunktsioonide ajal. Puuvilja sümbolid maksavad väiksemaid võite sama ajal kui suuremaid saad lillade ja punaste seitsmetega.

love joker slot screen


Boonused

Nagu juba mainisime, siis Love Joker mängu keskmes on korduvkeerutused, mille kasutamiseks peab teisel rullikul ilmuma armastuse jokkeri sümbol. Edasi saad sama rulliku uuesti käima lükata lootuses, et ilmub veel südamekesi.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem