Play'n GO slotid ja mängulooja ülevaade

Play’n Go on kasiinotarkvara looja, mis toodab ühtesid turu kõige innovatiivsemaid slotimänge. Nende loodav mängude kujundus, heliefektid ja läbimõeldud mängude sisu annab edasi tõeliselt värskendava mängukogemuse , mida kasiinofännid hästi hinnata oskavad.

Play’n Go on ka üks vanemaid kasiinomängude loojaid. Oma tegevusega tehti algust juba 90. aastatel ning tänaseks on neist saanud üks suurimaid kasiinomängude pakkujaid maailmas. Mitmed Play’n Go mängud on kasiinomängijate hulgas saanud tohutult populaarseks ning võitnud ka oma tipptasemel kvaliteedi ja sisu eest mitmeid auhindu. Play’n Go nopib kasiinomängude galadel tihti auhindu. Viimati saadi kõrgeima tunnustuse osaliseks “Mobile Supplier” ja “Casino Content Supplier” kategooriates EGR Italy 2017 galaõhtul, samuti pandi kinni “Slot of the year” kategooria ülemaailmsel online-mängude galal.

Play’n Go sai alguses Rootsist, kuid on laiendanud oma tegevust ka paljudesse teistesse riikidesse nagu Malta, Filipiinid, Ungari ja Suurbritannia. Play’n Go’l on olemas kõik vajaliku litsentsid ausate mängude arendamiseks, muuhulgas on soetatud Rumeenia Hasartmängu Litsents ja Suurbritanni Hasartmängu Nõukogu(UKGC) poolt väljastatud Kaughasartmängude Tarkvaralitsents. See tähendab, et Play’n Go on laia haardega ja toodab ainult ausaid mänge!

Play’n GO Slotid 94.25% 4. Feb 2021
SOON cat wilde in the eclipse of the sun god slot

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God

Play’n GO Slotid 94.20% 21. Jan 2021
NEW bull in a china shop slot

Bull in a China Shop

miner donkey trouble slot

Miner Donkey Trouble

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Dec 2020
coils of cash slot

Coils of Cash

Play’n GO Slotid 94.26% 29. Dec 2020
NEW piggy bank farm slot

Piggy Bank Farm

Play’n GO Slotid 94.25% 26. Nov 2020
new year riches slot

New Year Riches

Play’n GO Slotid 94.25% 17. Dec 2020
golden osiris slot

Golden Osiris

Play’n GO Slotid 94.34% 10. Dec 2020
frozen gems slot

Frozen Gems

Play’n GO Slotid 94.20% 19. Nov 2020
24k dragon slot

24K Dragon

Play’n GO Slotid 94.55% 11. Oct 2020
disco diamonds slot

Disco Diamonds

Play’n GO Slotid 96.21% 23. Oct 2020
ice joker slot

Ice Joker

Play’n GO Slotid 94.23% 22. Oct 2020
madame ink slot

Madame Ink

Näita rohkem slotte

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 eur!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino eesti veebileht
UUENDATUD!
Uus tervitusboonused kuni €1100

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
100% kuni €200 + 20 tasuta spinni

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

Kuidas iseloomustada PlaynGo mänge?

Ühe online mängude teerajajana on Play’n Go olnud suunanäitajaks kasiinomängude kujunemisel ning teatakse hästi, mida nende lojaalsed mängijad neilt ootavad. Kahe aastakümne jooksul on korduvalt tõestatud, miks just nemad kuuluvad kõige teravamasse tippu.

Play’n Go poolt on alati hästi läbi mõeldud mängude sobivus erinevatele seadmetele ja operatsioonisüsteemidel mängimiseks. Samuti saavad registreeritud kasutajad, kes armastavad jälgida oma võitude suurust ja mängukordade arvu, igal ajal üle vaadata oma mängustatistika ja mänguajaloo. Enamik Play’n Go mängudest on optimiseeritud mobiilis ja tahvelarvutis mängimiseks, mis tähendab, et saad mänge mängida kodus, kontoris või isegi oma Hawaii rannapuhkusel!

Mis mänge Play’n Go pakub?

Ühe vanema mängutootjana turul on Play’n Go’l aega olnud üles ehitada imetlusväärselt mitmekesine mängude valik, mille hulgas leidub midagi igale maitsele. Pakutavast mängude valikust leiab videopokkeri mängud, kraapekaardid, video bingo, lauamängud ja palju muud huvitavat. Sellegipoolest moodustab suuremas osa nende mänguvalikust mänguautomaadid.

Hetkel pakub Play’n Go üle 30 erineva slotimängu ning regulaarselt tullakse välja ka uute mängudega. Enamik neist on 3-ja 5-rullikuga slotimängud, mille kujundust võib pidada ebatavaliseks või lausa veidraks ning mille temaatika keskendub iidsete aegade kujutamisele, Aasia kultuurile, fantaasiale või müsteeriale. Valikust leiab ka mitu klassikalise temaatikaga mängu nagu “Fruit Bonanza” ja “Wild Melon” tuues tagasi vanad puuvilja-kujundusega mängud moodsasse aega. Mõned nende vanematest mängudest on tehtud algelise disaini ja funktsioonidega samas kui nende uued mängud on tõeliselt moodsad hiilates vaimustava 3D- graafika, lõbusate animatsioonide ja uudslike boonuslahendustega.

Üks nende silmapaistvamaid mänge on “Royal Masquerade”, mille kaunilt disainitud 10-reaga slotikal leiab nii scatter’eid kui ka wilde! Disain, muusika ja mängu sisu imiteerib täiuslikult barokiaja kostüümiballi ning tekib tunne nagu liugleksid ise muusika taktis mööda tantsupõrandat. Pane tähele konksus ninaga maski, sest see on wild-sümbol! Samuti soovitame ära proovida ka nende ühte uusimatest mängudest - “Rise of Olympus” - hoogne ja müütiline mäng, mis toob sinuni kõik Olümpose vägevamad ninad! Tegelased, mängu ülesehitus ja atmosfäär annab tunnustust, et iga viimnegi detail on läbi mõeldud.

Play’n Go mängudel on tavaliselt mängija jaoks kõrge kasumlikkuse protsent, samuti on paljud neist Play’n Go veebilehel üles pandud tasuta mängimiseks. Proovi mõned läbi ja siis tead, millistel tahad raha peale mängida!

Play’n Go kasiinod

Olles üks vanim ja tunnustatuim kasiinomängude looja, on Play’n Go saadaval paljudes erinevates kasiinodes. Seega ei tohiks nende leidmine olla probleem. Viska pilk peale meie kasiinode ülevaadetele ning muuda oma valiku tegemine lihtamaks!