NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.00%
Loodud: 24/11/2015
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €200
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Koi Princess videot

Mängi Koi Princess demo versiooni tasuta

Koi Princess ülevaade

koi princess slot netent

“Koi Princess” on viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga slotimäng, mille loojaks on Net Entertainment-nimeline kasiinomängude tootja. Tegemist on tõenäoliselt NetEnti mängudest kõige boonusterohkemaga. Teemaks idamaised kultuurid ja kujunduses on kasutatud Jaapani koomiksitest tuttavat anime-stiili. Rullikud asetuvad idamaise maastiku taustal nii, et pildile on mahutatud ka tempel ja rullikute taga seisma pandud kaunis neiu.


– PANUSTAMINE

Enne, kui lähed idamaistele radadele õnne otsima, pane paika oma panuse suurus. Mündi väärtuse saad määrata kasutades noolekesi “Coin Value” alal. Mündi väärtuseks saad valida alates 0,01-st kuni 1ni. “Level” nupu abil saad valida müntide arvu liini kohta. “Max Bet” määrab spinni väärtuseks maksimaalse võimaliku panuse suuruse. “Spin” nupp paneb rullikud käima ning “Autoplay” abil saad rullikud spinnima panna soovitud arvu kordi automaatselt. “Bonus Bet” aktiveerib boonuspanuse funktsiooni, mis suurendab võimalusi mängul standardsete boonuste või mängu mistahes ajahetkel juhuslikult käivituvate boonuste peale sattuda.

koi princess slot screen


– BOONUSED

Juhuslikult käivituvate boonuste hulka kuuluvad 5-hit, mänguväljale lisanduvad Wildid, Wild-rullikud ja boonusmängu pääsemine. Kui satud 5-hit funktsiooni peale, saad ühe spinni garanteeritud 5-sümbolist koosneva võiduliiniga. Random Wild boonus tähendab, et saad ühe spinni nii, et mänguväljal on 4-9 Wildi sind juba ees ootamas. Wild-rullikutel saad jälle ühe spinni nii, et 2-5 rullikut on juba eelnevalt Wildidega täielikult kaetud. Kui pääsed boonusmängu, tähendab see, et saad spinni kolme boonussümboli ja ühe juhusliku boonusfunktsiooniga.

koi princess slot bonus fishes

Three Bonus funktsioon käivitub, kui rullikutel 1, 3 ja 5 jääb pidama boonussümboli ikoon. Seejärel saad nautida mõnda eelpool nimetatud juhuslikest boonustest. Kui saad ainult kaks boonussümbolit, on siiski võimalus, et kolmas “müksatakse” mänguväljale juurde.

koi princess slot wheel

Tasuta spinnide voorus saad 10 mängukorda kasiino kulul nii, et kuni 5 rullikut on täielikult wildidega kaetud. Peale igat spinni võivad Wildid oma asukohta muuta.

koi princess slot bonus wheel


– KOKKUVÕTE

“Koi Princess” on üsna omanäoline NetEnti slotikas, mille boonusfunktsioonide arv on keskmisest märgatavalt suurem. Mängu kujunduses on kasutatud palju Aasia teemalisi elemente ja ka kasutatav anime-disainistiil on pärit Jaapani koomiksitest.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid