Play’n GO Logo
  • Pakkuja: Play’n Go
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: ?%
  • Liinid & rullikud: 5*3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
  • Avaldati: 25.10.2018

Gunslinger Reloaded ülevaade

gunslinger reloaded slot

Play n’Go Gunslinger Reloaded on klassikalise metsiku lääne kujunduse ja mänguloojale iseloomuliku 5×3 mänguvälja ja 20 fikseeritud võiduliiniga. Mängul on olemas nii asendussümbolid, scatterid, tasuta spinnid kui ka tulus boonusring. Potentsiaalne jackpot peaks ahvatlust pakkuma nii algajale kui kogenud mängijale. Mida siis Gunslingerilt oodata?

Play n’Go on üks maailma tuntuimaid kvaliteetmängude loojaid ning püüb alati leida oma mängijate jaok sobivaimad lahendused. Üks pluss Gunslingeri puhul on, et saad seda alguses proovida ka ilma oma raha mängu panemata tasuta ning leida endale sobiv panustamisstrateegia.

gunslinger reloaded slot screen

Kui oled valmis juba võidu peale mängima, siis reeglid on tegelikult väga lihtsad- raha võidad iga kord, kui saad vasakult paremale 3 sama sümbolit järjestikkustel rullikutel. Nagu temaatilistele slottidele omane, võidad suuremaid summasid Gunslingeri ja teiste metsiku lääne sümbolitega ning väiksemaid summasid mängukaartide sümbolitega. Wildid asendavad võidukombinatsioonide moodustamisel kõiki teisi sümboleid peale scatteri, mille abil saad omakorda käivitada Gunslinger Reloaded boonusmänge.


BOONUSED

Kogu 3, 4 või 5 scatter sümbolit ja naudi vastavalt 9, 12 ja 15 Gunslinger Reloaded tasuta spinni. Peale iga võitnud mänguvooru, saab mängija kasutada Gamble funktsiooni ja arvates õigesti ära avaneva mängukaardi masti või värvi kahe-või neljakordistada oma võidud.


MOBIILIS MÄNGIMINE

Gunslinger Reloaded slotil saad mugavalt brauseris mängida ka ilma oma mobiili või tahvelarvutisse lisatarkvara laadimata.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

dragon maiden slot

Dragon Maiden

iron girl slot

Iron Girl

NEW street magic slot

Street Magic

NEW rise of olympus slot

Rise of Olympus

Näita rohkem