NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.40%
Loodud: 11/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €0.50
  • Võimalik võit: kuni 160,000 mündid

Fruit Case ülevaade

fruit case slot screen

“Fruit Case” on kuulsa Net Entertainment nimelise kasiinomängude tootja slott 5 rulliku ja 20 võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta nii arvutil kui mistahes nutiseadmel. Boonustest on tulusamad Avalanche, mis võib sulle anda järjestikkuseid võite wild võidukordajaga ja Free Falls kuni 20 tasuta spinniga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Fruit Case” graafika on üsna lihtsakoeline tehtud multika stiilis. Sümboliteks on mängukaardi piltidega kaunistatud moosipurgid, erinevad puuviljad ja maasikad. Maasikad on seejuures kõige väärtuslikumad sümbolid- 3, 4 ja 5 maasika sümbolit võiduliinis tagavad sulle tehtud panuse väärtusest 2,5, 10 ja 100 korda suurema võidu.


– BOONUSED

Avalanche funktsioon – peale võiduliini moodustamist selles osalenud sümbolid purustatakse ning nende asemele ilmuvad uued. Nii võid ühe spinni hinnaga saad võite rohkem kui ühel korral. x2 wild sümbol asendab kõiki teisi ikoone ning wild võidukordaja kasvab iga uue laviiniga (Avalanche).

Free Fall – see boonus käivitub, kui saad rullikutel vähemalt kolm Free Fall sümbolit. Boonusvoor algab 10 tasuta spinniga, mille arv võib kasvada, kui teenid boonusvoorus uuesti kolm Free Fall ikooni. Tasuta spinnide ajal võib võidupotentsiaali tõsta jällegi Avalanche ja wild-võidukordajad.


– KOKKUVÕTE

“Fruit Case” on keskmise volatiilsusega slotimäng, mida on lihtne mängida. Kaheksakordse võidukordajaga võid saada tehtud panuse väärtusest 2400 korda suuremaid võite. Mäng kasutab ka kuulsat Avalanche funktsiooni, mille tegi eriti kuulsaks NetEnti läbi aegade ehk populaarseim mäng “Gonzo’s Quest”.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid