NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.32%
Loodud: 11/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €75
  • Võimalik võit: kuni 75,000 mündid

Vaata Flowers videot

Mängi Flowers demo versiooni tasuta

Flowers ülevaade

flowers slot netent

“Flowers” on 5 rulliku ja 30 võiduliiniga põnev slotimäng NetEnt mänguloojalt. Pealtnäha nii lihtne teema nagu lilled ja liblikad on pööratud tõeliselt huvitavaks ja üllatusi täis seikluseks. Mängi sellel päikest täis slotil demoversioonis või pane kohe raha mängu.

flowers slot screen

Nagu ikka paneb rullikud keerlema mänguvälja keskel asuv “Spin” nupp. Enne spinnima hakkamist saad valida endale sobiva liinide arvu ja panusetaseme. Kui tahad, et mäng teeks sinu eest mistahes arvu spinne, kasuta “Autoplay” nuppu. Max Bet määrab spinni väärtuseks mängu kõrgeima võimaliku panuse väärtuse.


– BOONUSED

Mängu Wild-asendussümboliks on Päike ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale Tasuta Spinnide sümboli ja Kaksiksümbolite. Tasuta spinnide voorus võib Wild jääda oma kohale kuni boonusvooru lõpuni, mis kasvatab sinu võiduvõimalusi märgatavalt.

flowers slot review

Tasuta spinnide sümbol on Pilv, mis võib rullikutel pidama jääda nii üksik- kui ka paarissümbolina. Tasuta spinnide vooru käivitamiseks peab rullikutel korraga pidama jääma vähemalt 4 tasuta spinnide sümbolit. Vastavalt tasuta spinnide sümbolite arvule saad kasiino kulul keerutada 10, 15, 20, 25 või 30 korda. Kui saad Tasuta spinnide voorus järgmised 4 või rohkem tasuta spinnide sümbolit, käivitub boonusvoor uuesti. Kõik tasuta spinnide voorus saavutatud võidud korrutatakse võidukordajaga, mis võib küündida kuni kümneni.


– KOKKUVÕTE

Mõnus taustamuusika ja kaunid visuaalefektid teevad “Flowers” mängust ideaalse meelelahutuse viisi. Boonusvooru võiks pääseda tihedamini, kuid sellegipoolest on tegu väga tulusa mänguga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid