NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.71%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid
  • Avaldati: 20.04.2017

Vaata Fairytale Legends: Hansel & Gretel videot või mängi demo versiooni

Fairytale Legends: Hansel & Gretel ülevaade

fairytale legends hansel and gretel slot

Fairytale Legends: Hansel & Gretel on mängutootja Netent poolt loodud 5 rulliku ja 10 võiduliiniga mänguautomaat.

Mäng baseerub kuulsal Hansu ja Grete muinasjutul ning on järg Netent’i muinasjutu teemaliste mängude seeriale, mille esimeseks mänguks oli Fairytale Legends: Red Riding Hood.

Mängu minimaalseks panuseks on 10 senti ja maksimaakseks panuseks 200 eurot keerutuse kohta. Mängitav kõikites seadmetes – arvutis, mobiilis ja tahvelarvutis.

Selles muinasjutulises mängus on lausa 6 erinevat boonusfunktsiooni, millest osad võivad käivituda juhuslikult ükskõik millise keerutuse ajal. Kogu mäng on täidetud maagia ja ilusate animatsioonidega, nagu ühele muinasjutule kohane.

Kuuest boonusfunktsioonist kolm võivad käivituda juhuslikult iga baasmängus tehtud keerutuse ajal. Pakkudes võimalust saada kuni 400-kordne võit tehtud panuse suhtes.

Saades ekraanile kolm scatter sümbolit, milleks on aardekirstud, saad valida ühe kolmest aardekirstust, mille taga peitub sinu boonusmäng. Boonusmängudeks võivad olla Candy House ehk kommimaja boonus, mündivõit ja tasuta spinnid.

Fairytale Legends: Hansel & Gretel on lõbus mänguautomaat väga paljude erinevate boonustega. Tegu on keskmise variatsiooniga mänguga, mis peaks teoreetiliselt hoidma sinu mängusaldo kenasti balansis, et saaksid kogeda kõiki salapäraste boonusmängude võlusid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Dazzle Me

SOON jingle spin slot

Jingle Spin

SOON vikings slot

Vikings™

SOON wild o tron 3000 slot

Wild-O-Tron 3000™

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid