NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.02%
Loodud: 11/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €0.50
  • Võimalik võit: kuni 300,000 mündid

Vaata Elements: The Awakening videot

Mängi Elements: The Awakening demo versiooni tasuta

Elements: The Awakening ülevaade

elements the awakening slot netetn

“Elements: The Awakening” on populaarne 20 võiduliiniga NetEnt-nimelise mängulooja slotikas. Sellel on neli erinevat Free Fall boonusvooru kõik erinevat tüüpi Wildidega.

Enne, kui hakkad raha kokku kühveldama, vali enda jaoks sobiv panustamise tase ja mündi väärtus. Esimese saad määrata “Level” nupu alt ning mündi väärtust reguleerida “Coin Value” valiku abil. “Spin” nupp paneb rullikud käima ning “Max Bet” tähendab, et soovid panuseid teha kõrgeima võimaliku panuse väärtusega.


– MÄNGU ÜLESEHITUS JA BOONUSED

Sellel mängul tegelikult rullikud ei keerle vaid sümbolid hoopis “kukuvad” rullikutele. Võiduliini moodustanud sümbolid plahvatavad ning haihtuvad mänguväljalt tehes ruumi uutele. See jätkub seni kuni uusi võiduliine enam ei moodustu. Peale igat võitu tõuseb Laviini mõõdiku (The Avalanche meter) näit ühe võrra.

elements the awakening slot screen

Kui saad neli järjestikkust võitu, aktiveerub üks Free Fall boonustest, vastavalt kas Fire Storm, Air Storm, Earth Storm või Water Storm. Nagu juba öeldud on iga Free Fall boonus pisut omamoodi:

Fire Storm wildid võivad pidama jääda rullikutel 2, 3 ja 4 ning laieneda ka rullikutele 1 ja 5. Fire Storm wild-kaardid võivad laieneda mänguväljal igas suunas ja muuta kõik kahekaupa järjestikku paiknevad sümbolid wildideks.

– Kaks Air Storm wildi ilmuvad mänguväljale nii, et jäävad sinna kuni boonusvooru lõpuni. Kui moodustub võiduliin, liiguvad need “Laviini” ajaks ühe korra edasi.

elements the awakening slot review

Earth Storm wild-kaardid võivad pidama jääda ainult 2, 3 ja 4 rullikul ning need jäävad sinna seniks, kuni on osalised vähemalt ühes võiduliinis või kolmes “Laviinis”.

Water Storm wildid võivad samuti ilmuda ainult 2., 3. ja 4. rullikul. Tegemist on wildidega, mis laiuvad sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid