NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.50%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
  • Avaldati: 11.11.2013

Vaata EggOMatic videot või mängi demo versiooni

EggOMatic ülevaade

eggomatic slot netent

“EggOMatic” on lahedalt tehtud lihavõttepühade teemaline slotimäng, millel on 20 võiduliini ja hulk kergelt segaseid kanu. Slotimängu loojaks on NetEnt ja sellel on ka kasulik kuke pildiga wild-kaart. Lisaks veel hulk eriomadustega mune nagu Spreading Wild muna, tasuta spinnide muna, Mündivõidu muna ja Üllatusmuna. Disain on vähe kiiksuga, sest rahamune hauvad robotkanad. Mündi väärtuseks saab mängul määrata alates 0,01-st 1ni.

eggomatic slot screen


– BOONUSED

Mängu keskne funktsioon on EggOMatic munapildur, mis sülitab välja eriliste omadustega mune. Munade eriomadused tulevad välja, kui konveierlindi peal veerevatest munadest allpool jääb pidama wild-ikoon. Maksimaalselt võib lindi peal korraga ilmuda kuni 5 muna.

Spreading Wild munad muudavad diagonaal- ja järjestikkused sümbolid uuteks Wildideks. Tasuta spinnide muna käivitab tasuta spinnide vooru muna peal näidatud spinnide arvuga. Mündivõidu munad lisavad võiduliiniga moodustatud võidule mündivõidu. Üllatusmuna peidab endas ühte eelkirjeldatud boonustest.

eggomatic slot review

Tasuta spinnide voor – boonusvooru alguses asetab EggOMatic munapildur lindile 4 muna, viies lisandub siis, kui rullikud juba keerlevad. Tasuta spinne saad juurde võita, kui rullikutel jääb boonusvooru ajal pidama vähemalt üks tasuta spinni muna.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

fruit case slot logo

Fruit Case

SOON narcos slot

Narcos

jacks or better double up

Jacks or Better Double Up

SOON dead or alive 2 slot

Dead or Alive 2

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid