Big Time Gaming (BTG) Logo
Pakkuja: Big Time Gaming (BTG)
RTP: 96.00%
Loodud: 07/12/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7-8-8-8-8-7
  • Panuse suurus: €0.20 – €500
  • Võimalik võit: kuni 120,000 mündid

Bonanza ülevaade

bonanza slot

“Bonanza” on kõlava nimega Big Time Gaming mängulooja slotimäng, millel on 5 rullikut ja müstilised 117649 võiduliini. Mängul on kaevandamise temaatika ja megalahe kujundus.


– BOONUSED

Mida pakub “Bonanza”? Tegemist ei ole kindlasti mänguga, mis paneb su pea keerlema tohutu hulga erinevate boonuste ja trikkidega. Pigem köidab see hoopis just oma põneva temaatika ja mängu tegelastega. Ja vähe boonuseid ei tähenda, et sa ei võiks noppida suuri võite.

bonanza slot screen

Wild asendussümboliks on dünamiit, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Iga “Kaevanduskäru” sümbol lisab mänguväljale ühe sümboli ja hoiab seda 2., 3., 4. ja 5. rulliku jaoks varus. Iga võidusümbol, mis on osa plahvatusest, asendatakse “varus” hoitud sümbolitega.


– TASUTA SPINNID

“Bonanza” slotil on koguni 4 scatterit: tähed G, O, L ja D. Pane tähele, et kui saad need kõik neli korraga, teenid koheselt 12 tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus ilmuv scatter annab sulle 5 tasuta spinni juurde.

Tasuta spinnide vooru hoiavad põnevust üleval võidukordajad. Võidukordaja võib selles mängus paisuda kuitahes suureks, sest see kasvab iga plahvatusega.

bonanza slot review


– KOKKUVÕTE

“Bonanza” slotil on lisaks kõigele ka äge “Megaways” boonusfunktsioon, mis muudab mängimise hoopis mitmekesisemaks. Mäng võib sulle pakkuda müstiliselt suuri võite, kuid kuna tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga, pead neid vahel kaua ootama.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Big Time Gaming (BTG)

the final countdown slot

The Final Countdown

machina megaways slot

Machina Megaways

Näita rohkem

Kus saad mängida Big Time Gaming (BTG) slotikaid