Big Time Gaming (BTG) Logo
Pakkuja: Big Time Gaming (BTG)
RTP: 96.64%
Loodud: 06/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €40
  • Võimalik võit: kuni 480,000 mündid

Millionaire Mystery Box ülevaade

millionaire mystery box slot big time gaming

Who wants to be a Millionaire Mystery Box on Big Time Gaming nimelise mängulooja slotimäng, mis pakub viite rullikut ja 243 võiduliini. Panuseid saad teha juba alates 20 sendist ning tegemist on järjega populaarsele “Who Wants to be a Millionaire” slotile. Boonustest on olulisemad Mystery Box Reveal ja tasuta spinnide voor, millest esimesel lõikad kasu boonussümbolitest ja teisel võid saada kuni 24 priispinni kuni 50-kordse võidukordajaga!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuselt on Millionaire Mystery Box üritatud teha võimalikult sarnaseks Miljonimängu telešoule. Kvaliteetne graafiline teostus ja animatsioonid lisavad reaalsuse efekti ning ka taustamuusika jäljendab kuulsat telešoud. Eredalt valgustatud mänguväljal näed lisaks standardsetele A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele punaseid-, rohelisi-, lillasid ja siniseid juveele.

millionaire mystery box slot screen

Kahekordne Müstiline Kast on mäng wild ja asendab võiduliinis teisi tavasümboleid. Ühe Wildiga võiduliini eest saad kaks korda rohkem raha ja kui wilde on rohkem, saad ka sellevõrra veelgi suurema võidukordaja.


– BOONUSED

Mystery Box Reveal on eriline sümbol, mis võib ilmuda mistahes ajal ja muutuda mistahes teiseks sümboliks. “Gamble” tähendab, et peale võitu saad võimaluse võidusumma kahekordistada.

Tasuta spinnide vooru pääsed vähemalt kolme scatteri ilmumisel. Scatteriks on kõigile tuttav “Who Wants to be a Millionaire” telesaate logo. Tasuta spinne saad seitse ja iga uus scatter boonusvooru ajal kergitab võidukordaja väärtust pluss pakub lisa tasuta spinne.


– KOKKUVÕTE

Millionaire Mystery Box on tähelepanuväärselt vinge mäng Big Time Gaming nimeliselt mänguloojalt. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga, millel tasuta spinnide voorus võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 12 000-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Big Time Gaming (BTG)

Rohkem infot

Kus saad mängida Big Time Gaming (BTG) slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee