Big Time Gaming (BTG) Logo
Pakkuja: Big Time Gaming (BTG)
RTP: 96.43%
Loodud: 12/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 819,200 mündid

Lil Devil ülevaade

lil devil slot bigtime

Lil’ Devil on Big Time Gaming nimelise mängulooja slotimäng, mis pakub äktšionit kuuel rullikul 4096 erineva võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 10 sendist 20 euroni spinni kohta ja kasu lõigata erinevat tüüpi boonustest.

Mängul on tõeliselt paganlikus stiilis tehtud kujundus ja see põhineb menuka popartisti The Cult(hüüdnimega “Väike Pagan”) laulul. Lil’ Devil mängul on nii saatana kui ka ingli wild sümbolid, millest ingli omadega võid saada kuni 144-kordse võidukordaja.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuselt on Lil’ Devil pisut ebatavaline. Taustal on puidust onnike kollase-oranžikal taustal ja rullikutel näed lisaks standardsetele A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele ka temaatilisi krokodilli, skorpioni ja südamete sümboleid.

lil devil slot screen

Lukustatud lilla süda ongi kõige väärtuslikum tavasümbol makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 0,5-, 1-, 2-, 5- ja 10-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4, 5 või 6.


– BOONUSED

“Lil’ Devil” mängul saavutad võite vasakult paremale järjestikkuste samade sümbolite abil. Maja kujutisega scatteri abil võid pääseda tasuta spinnide vooru, kui neid ilmub korraga vähemalt kolm. Samuti on see võimeline moodustama iseseisva võiduliini.

Tasuta spinne võid saada korraga kuni seitse ja boonusvoorus kergitab võidupotentsiaali eriline paigalejääva wildi boonusikoon. Neli paigaleäävat wildi korraga tähendab, et need muutuvad Ingli wildideks ja saad võitudele neljakordse võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Lil’ Devil” ei ole graafika poolest ehk kõige õnnestunum, kuid sellel on oma šarm. Mängu loojaks on alati üllatusi täis Big Time Gaming ning sellel korral pakutakse unikaalset kombinatsiooni hiigelsuurtest võidukordajatest ja paigalejäävatest wildidest tasuta spinnide voorus.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Big Time Gaming (BTG)

millionaire mystery box slot

Millionaire Mystery Box

the final countdown slot

The Final Countdown

Rohkem infot

Kus saad mängida Big Time Gaming (BTG) slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee