Maria Kasiino boonused ja kampaaniad

Milliseid boonuseid pakub Maria Kasiino?

Maria kasiino kampaaniate valik sarnaneb paljuski Unibetile ja paljud nende boonusdiilid ka kattuvad kuna neid pakub sama operaator. Siiski paistab Maria silma suurema kompaktsusega, mis tähendab, et osad kampaaniad on lühemad ja keskenduvad kindlatele mängudele. Uutele mängudele pühendatud slotiturniire leiab küll ka Unibetis.

Viimasel ajal on Maria kasiinos lisaks sloti, live-kasiino ja bingokampaaniatle pakutud ka minimängudele pühendatud kasiinokampaaniaid. Nende eesmärgiks on populariseerida alternatiivset tüüpi mänge, sest Eesti kasiinodes laieneb mängude valik iganädalaselt.

Maria kasiinos tundub kampaaniaid olevat rohkem kui Unibetis, kuid need ei ole kuigi hästi organiseeritud. Kuna Marias pakutakse ainult kasiino-, bingo-, live-kasiino ja minimänge, ei ole see küll suur probleem, kuid esmapilgul on raske kampaaniaid teineteisest eristada või nende headust kuidagi hinnata.

Lisaks erinevatele boonustele on mänguelamuse vürtsitamiseks igal nädalal mõni turniir eraldi “Turniirid” alajaotuse all. Nende põhimõte võib olla erinev- kas saavutada suurim ühtlustatud panusega võit, teha enim spinne või saavutada lihtsalt suurim rahaline üksikvõit.

Uued mängijad saavad esimese sissemakse eest kuni 100€ boonuse pluss 100 tasuta keerutust Mega Fortune Dreams mängu.

Uued ja viimati liisatud kampaaniad ja boonused: